Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, egy "hackernek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy "hackernek" mekkora esélye lehet nálatok?

Figyelt kérdés

Ne arra gondoljatok ami a filmekben van, hogy veri a billentyűzetet és villog a monitor. Voltak szürke dolgok a múltjában.


Nem igazán jár sehova, csak alibiből. Néhány barátja van (de ők igazán jó barátok). Ha nem dolgozik, akkor tanul és fejleszti magát. Amikor van barátnője, akkor sem szereti ha folyton egymás nyakán lógnak. A közös programokat szereti, de mindent jó előre megtervez és megfontolja a döntéseit - amikről egyébként kikéri a barátnője véleményét is, de a döntés ő maga hozza meg.


2016. júl. 11. 13:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Mivel magad jellemzed, csak pozitívumokat sorolsz fel. Ez nem valami jó...


Amúgy gondolom ezt a hekkert szeretnék: [link]



Ezt meg nem: [link]

2016. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik manapság hackernek?

Az utolsót nem értem. Megtervezi, hogy elmegyünk pizzázni, megkérdezi jó lesz-e, erre mondanám, hogy én inkább hamburgereznék. Akkor elgondolkodik rajta és hosszas vívódás után, minden lehetséges alternatív lehetőséget számbavéve pizzázni megyünk?

Ez elég para így. :D

2016. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1. Hol van itt a pozitívum?

2. Pizza, hamburger hülyeségeken nem fog fennakadni. Tökmindegy mit csak együnk. Együtt.

2016. júl. 11. 13:45
 4/25 anonim ***** válasza:
Hát..inkább bele se kezdek, hogy miért nincs barátnőd.
2016. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ez csak egy példa volt, de akkor mondj te egy esetet, mi az amit megtervez és amin fennakad.
2016. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Pontozzatok le, de nekem ezzel semmi bajom nem lenne, sőt.


Attól hogy van valakim, nem előírás 0-24-ben egymás nyakán lógni. Dolgozom, vannak saját programjaim, saját életem, millió dolgom, én sem igénylem egy kapcsolatban a sülve főve együtt nyakán lógást. Azt pedig végképp nem hogy üljünk egymás mellett mert ezt szokták.


Élje mindenki az életét, amikor pedig együtt vagyunk teljes tartalmasan. Ha pedig előre tervez, hát hajrá, legalább nem nekem kell.

2016. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavarna sőt.

Fogom a naptáram, fogja az övét, előre megbeszélünk dolgokat, kizárjuk a soha nem érek rá dolgot. Ha ez az előre tervezés hát paff, nekem szükségem is van rá.


Utolsóval értek egyet, legyen az együtt töltött idő inkább kevesebb, de tartalmas.

2016. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Engem inkább csak az érdekelne hogy egy ilyen sráccal egyáltalán hol ismerkednék meg, ha ő nem jár el sehova?


Amúgy nekem és a legtöbb nőnek valószínűleg az egy ilyennel a baja, hogy túl unalmas, nem nyújt semmi izgalmat az élete. A legutóbbi barátom egy vízimentő volt például

2016. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Az nekem is oké, hogy nem lógunk együtt egésznap, de a túltervezgetés az nem jön be, főleg, ha kikéri a véleményem, de ha nem tetszik neki, vagy a terveibe nem fér be, akkor elveti és a sajátjaival helyettesíti.

Ez engem arra emlékeztet - amíg nem tudok többet a dologról - hogy, majd ő tudja mi a jó nekem.

2016. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok.

6-7 szerintem egész jól megértette miről beszélek.


8: hogy hol lehet megismerkedni? Ez jó kérdés. Én a munkám során nagyon sok emberrel találkozom. Most épp alakulóban van valami kapcsolat-féle egy lánnyal, de elég messze lakik és barátja is van. Igazából tőle függ minden, de nem várok semmit csak sodródok az árral.


Kizárom az unalmat, mivel az együtt töltött idő mindig tartalmas lenne. Ezzel a résszel soha nem volt semmi gond. A tandemugrástól a fesztiválokon, kirándulásokon, mozin, múzeumon, csillagvizsgálón, vacsorán át az otthon kettesben együtt töltött estékig minden belefér. Viszont ha nincs senki, nincs ilyen program sem. A céltalan éjszakai bolyongás, alkoholizmus, bandázás nem opció.


9: mi a túltervezgetés?

Igen, a véleményed kéri ki, mert érdekli. Viszont - mint egy különálló, szabad, saját gondolkodással rendelkező, intelligens lény - a döntését ő mag hozza meg. Bármi legyen is ez, tiszteletben kell tartsák. Ő is így tesz másokkal szemben. Ne akarj senkit megváltoztatni erőszakkal. Ne akarj senkit megmenteni erőszakkal. És ne akard a saját akaratod ráerőltetni másra erőszakkal. Főleg ne a párodra. És legfőképp ezek miatt ne sértődj meg. Ha ilyen vagy, nem vagy hozzá való. Keress egy olyat aki a hisztidet elviseli... valamit biztosan tudsz cserébe nyújtani. És nem, nem arról van szó, hogy mi a jó neked. Azt csak is te magad tudhatod. Ez esetben te is legfeljebb tanácsokat kaphatsz. De a döntés a tiéd.

2016. júl. 11. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!