Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak-e itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak-e itt olyan férfiak, akik fejlesztik a személyiségüket/gondolkodásmódjukat, hogy sikeresebbek legyenek a nőknél?

Figyelt kérdés
Vagy olyanok, akik rájöttek saját hibáikra, és elindultak egy olyan úton, hogy megismerjék a női viselkedést/tudják hogyan viszonyuljanak a nőkhöz.

2016. júl. 10. 23:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

Én inkább párkapcsolati dolgokat olvastam...

pl az 5 szeretet nyelvről


a szeretet mint életforma című könyvet is elolvastam, de az nem párkapcsolat miatt, hanem általánosságban


23F

2016. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
84%
Természetesen, és ez egy életen át tartó folyamat.
2016. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%

Egy laza kérdés: Ha mondjuk ez a figura nonstop fejlődne mikor is adnál neki esélyt? (mondjuk soha?)


[link]

2016. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%

Nem tennék ilyet: nem a nőknek akarok megfelelni, hanem magamnak, köszönöm. Szerintem ez már a legalja, nagyon elkeseredett lehet, aki erre adja a fejét...

Az nem Én lennék.

2016. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Noren1989 ***** válasza:
53%

Egyszerűen csak elnyomom a kritikus énem. Napi 1 bor elég hozzá.

https://www.youtube.com/watch?v=DOF47BpKKW8


26/F

2016. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Komolyan mondod? ***** válasza:
94%

#3

Most lehet, hogy velem van a baj, de a képen szereplő pasi egyáltalán nem reménytelen.

A hajával kellene egy kicsit kezdeni valamit, más fazon, stb...

Pattanásos az arca, arra is van már megoldás.

A fülei valóban elállnak, de szerintem az még aranyos is tud lenni.


Hihetetlen itt egy-két férfi! Olyan szinten életképtelenné teszitek csajozás terén magatokat, hogy az valami hihetetlen...

2016. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ez a "még neki is jobb a helyzete mint nekem" klaszikal eset :D
2016. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.


De nem csak a nők miatt csináltam, elsősorban magam miatt.

Nem olyanná tettem magam aminek egyetlen szerepe, hogy megfeleljen egy nőnek, elsősorban önmagamért fejlődtem.


Középsuliban egy rakás szerencsétlenség voltam, most egyetem végére már eljutottam oda, hogy szeretem magam, amilyen vagyok és ahogyan kinézek.


Külsőmön is sokat dolgoztam, szemüveg helyett kontaktlencse, jobb frizura,jobb öltözködés. Na persze ami még fontosabb a kisugárzás.


De a kisugárzásom talán azért javulhatott sokat, mert önmagma személyiségét is rendbe tettem, parasztul fogalmazva növesztettem egy pár tököt magamnak, gátlásaimat leküzdöttem, humorérzékemet javítottam.

Próbálok a lányokhoz/ nőkhöz nőként hozzáállni, itt talán egy kisit ódivatú vagyok de szeretem a ha nőnek van tartása és nem buta partyringyó.

Félre értés ne essék, nem baj ha tud szórakozni és elengedni magát de szerintem értitek, hogy mire gondolok.


De arra is rájöttem, hogy pusztán lovagiassággal, kedvességgel és figyelmességgel nem érek el sokat. Ezek jó tulajdonságok de nem izgalmasak, nem robbantanak szikrát.


Ezért jó, hogy van egy fajta finoman csipkelődő, beszólogató stílusom, nem bántó csak olyan kacér ha szabad így fogalmaznom :)


Most 23 vagyok, majd kiderül a következő nap vagy a következő évben vagy bármikor, hogy hogyan vizsgázok a lányok tekintetében. :)

2016. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Tudod ám, de van akinek nem lehet kontaktlencsét használni, mert nem bírja a szeme. Annak marad a jó öreg pápaszem. És nem nagyon van olyan ami "jól áll" mert alapból negatív hatása van (kivéve ha hipszter vagy)
2016. júl. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nők miatt, de fejlesztem magam, önismeretre értem. Csajozással most nem foglalkozom. Kisebb gondom is nagyobb annál.
2016. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!