Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a pasik, hogy minden átlagos vagy szép lánynál bepróbálkoznak a fiúk, vagy leszólítják őket utcán?

Figyelt kérdés

Tévedésben vannak az olyanok, akik azt hiszik, hogy mindenki mindenkihez odamegy az utcán vagy bárhol.

Valaki felkapta ezt a hülyeséget, most meg mindenki ezzel jön.

Soha nem láttam még ilyet utcán, sem sehol, hogy sorban állítgatták volna meg a lányokat randi felhívásból.


2016. júl. 11. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem szó szerint kell ezt érteni. Vannak lány barátaim, nagyon csinos csajok. Velük egyszer beszélgettem erről, azt mondták, hogy ha elmennek mondjuk egy szórakozóhelyre, akkor tényleg sokan mennek oda. Átlag 5-öt mondtak. Nem ribik (velük nem barátkoznék), normálisan utasítják őket vissza (mindnek van barátja). Viszont ami a tré, hogy nagyon sok a gyökér, saját szememmel láttam olyan facebook beszélgetést, amiben azt írta a csávó az ismerősömnek, hogy "nagyon megkúrnálak amúgy). Itt jöttem rá, hogy nagy igazság van abban, amit a lányok mondanak a kreténekről. Viszont csajok, vannak normális srácok is, akik a kudarcot is el tudják viselni, ha azt normálisan közlitek velünk. Mindkét oldalnak sokat kellene változnia ahhoz, hogy normálisan lehessen ismerkedni a mai világban, persze ez csak hiú ábránd. 23/F
2016. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sem értem,hogy miért hiszik ezt,én átlag felettinek számítok,de utcán nem szoktak odajönni.Csak megnéznek...Viszont pl buliban nincs olyan pillanat,mikor ne jönne oda valaki,komolyan,szinte amint "elhajtom" az egyiket,jön más.Van,hogy 10-15 pasi is odajön egy este.

20L

2016. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves eddigi válaszolók: Ne arra gondoljatok hogy napi szinten többen megállítanak az utcán, vagy ilyesmi. Ha már évi 20 ember próbálkozik nálatok valamilyen módon (aminek lehet a felét fel sem fogjátok hogy ő most éppen próbálkozik mert olyan sután csinálja), az is soknak számít


Átlagos lány: Évente pár csúnya pasi kezdeményez nála (1-10)

Átlagosan szép lány: Évente sok csúnya pasi és néhány vonzó kezdeményez nála (10-20)

Szép lány: Évente sok csúnya és sok vonzó kezdeményez nála (20-50, vagy több)


Átlagos férfi: Évente 0 nő kezdeményez nála

Átlagosan jól kinéző férfi: Évente néhány csúnya lány kezdeményez nála (0-5)

Jóképű férfi: Évente néhány csúnya és néhány szép lány kezdeményez nála (5-10)


Na ez a különbség a két nem között. Ha te pont olyan szép vagy kérdező, mint amilyen jóképű én, akkor hozzád sokkal több ember megy oda kezdeményezni egy évben, csak mert neked puncid van, nekem meg fütykösöm

2016. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt a közvéleménykutatást te készítetted, és jóvá is van hagyva a KSH által?:)
2016. júl. 11. 23:16
 5/9 anonim ***** válasza:

"Miért gondolják azt a pasik, hogy minden átlagos vagy szép lánynál bepróbálkoznak a fiúk"


Mert az egyedülálló fiúk, legalábbis, akik, még nem adták fel, minden szerintük szép (aki nekik tettszik valamiért), egyedülálló lánynál bepróbálkoznak, de nem az utcán nyilvánvalóan, ez utóbbit jól látja a Kérdező. Interneten, viszont ráírhatnak és úgy tudom, szoktak is.


Normális nő nem próbálkozik be nyíltan pasinál szerintem.

Az én páromnál és az ő férfi haveri körében ilyen nem volt, hogy rendes nő bepróbálkozott volna, erre rákérdeztem nemrég nála.


19/L (kapcsolatban)


ui.: Az utcán a mohamedán férfiak egy kis része szokott "bepróbálkozni"... Bár ne tennék...

2016. júl. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4:

Szerintem szomorú, ha valaki nem jön rá arra még 20-25 éves korára sem, hogy a férfiak és a nők nem egyformák


Főleg nem szexuális/szerelmi téren. A két nem totál különböző!

Nem tudom hány éves vagy, de nekem ezeket olyan 19-21 éves koromra sikerült felfognom, sajnos saját tapasztalatok és csalódások útján.


Ha egyformaként tekintesz a szerelem/szexualitás dolgaiban a férfiakra és nőkre, akkor nem sok jó élményed lesz az életedben

2016. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Attól, hogy te úgy próbálod beállítani, hogy nem tudom, az még nem fedi a valóságot.

Én csak azt nem értem, hogy miért dobálózol olyan statisztikai adatokkal, amiről nem is vagy meggyőződve.

De tegyük fel, legyen úgy ahogy mondod!

Viszont rühellem, amikor mások belém akarják magyarázni az ő valósnak hitt álláspontjukat velem kapcsolatban!

2016. júl. 13. 14:21
 8/9 anonim ***** válasza:

A húgom elég csúnya. Évente 1-2 okés és másik 5 szintén csúnya férfi bepróbálkozik nála facebookon vagy más helyeken. 21 éves.


Az egyik legjobb barátom férfi és csúnya. Az életében soha egy nő sem próbálkozott be nála még. 24 éves.

2016. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ne mindig a külsőn legyél fennakadva.

Azt is megfigyelhetnéd kinek milyen a stílusa és a viselkedése, amikor ismerkedésről van szó.

2016. júl. 13. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!