Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék most?

Figyelt kérdés

Tényleg csak azok írjanak akik nem kárörvendeni jönnek.

Az egyik szexpartner kereső oldalon találkoztam egy hölgyel leveleztünk ő is küldött intim képeket és itt a baj én is neki és látszik rajta az arcom is. Ez régebben volt utána elváltak útjaink most boldog kapcsolatban élek egy nagyon konzervatív lánnyal ám ez a régi hölgy elkezdett zsarolni, hogy felteszi a képeim "napiszarra", meg minden féle kamu facebook profilokról szét küldi ismerőseimnek,szüleimnek,barátnőmnek és az ő szüleinek. Viszont ha ez lesz engem kirugnak mert nem fér bele a cég arculatába, szakítani fog velem a barátnőm pedig én nagyon szeretem. Mit tegyek könyörgöm segítsetek kérlek. Azt akarja, hogy menjek el hozzá(messze lakik már vagy 120km-re)és szexeljek vele amikor csak akarja a jövöben majd fizessek is neki 500 ezer forintot kérlek segítsetek Mit tegyek?



2016. jún. 26. 19:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Attól is nagyon tartok, hogy biztosan meg fognak bélyegezni a városban meg az ismerőseim is megszakítják velem a kapcsolatot és gúnyolni egy életen át
2016. jún. 26. 19:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát perre viheted. Becsületsértés egyrészt, másrészt a te engedélyed nélkül nem publikálhatja a képeket, amelyeken te szerepelsz, ugyanis nem vagy közszereplő.


Mondjuk, haa napiszarra felkerül, senki le nem szedi onnan, az biztos...



Ját kutyaszorítóba kerültél. Sok mindent nem tudsz tenni. Sajnállak.

2016. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gugli alapján zsarolás alapból 1-5 év + eléggé úgy tûnik nekem, hogy nemi erôszak kísérlete is simán benne van.

Tehát simán feltudod jelenteni, és abban bízol, hogy a rendôrök lefoglalják a gépét meg a képeket - nem tudom, hogy ezt mennyire lehet titokban tartani a párod elôtt.

Másik dolog, hogy szimplán csak közlöd vele, hogy ha megteszi, akkor úgy sittre küldöd ezért, mint annak a rendje, és abban reménykedsz, hogy nem annyira ôrült, hogy ezt bevállalja.

Ehhez viszont persze az kell, hogy legyen a kezedben bizonyíték (pl. ha telefonon fenyegetett meg, akkor X idô után azt már a rendôrség se tudja szerintm visszanézni, mert a szolgáltatók is csak egy ideig tárolják az adatokat).

2016. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyi a fejlemény, hogy elkezdett privát számról hívogatni azóta ha csörög a telefonom mindig össze rándulok a idegtől. Viszont a privátszámokat sem tilthatom le mivel a főnökeim általában arról hívnak fel és azt muszály lesz fel vennem arról pedig nem tudok, hogy privát számokat le lehet fokuszáltani tiltani.
2016. jún. 26. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy feljelented. Zsarolás, nemi erőszak kísérlet, képekkel való visszaélés....stb, amiket korábban írtak már. Ha nem fogja fel, akkor pedig tedd meg a feljelentést.
2016. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párodnak én a helyedben őszintén elmondanám. A többiben pedig az előző válaszolókhoz hasonlóan cselekednék: közölném vele, hogy feljelentem, ha írásos nyoma is van (sms, email, akármi), akkor nem csak közölném, de meg is tenném.
2016. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!