Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi nagyon jó külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nagyon jó külső tulajdonságokkal rendelkezik (=helyes, sármos, de nem az a divatb*zi típus, inkább FÉRFIAS), akkor egyértelmű az is, hogy nagy csajozógép?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem, de többnyire azért így van. Ha eleve nem is ilyen, akkor is evés közben jön meg az étvágy.
2016. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%

Hogy mondjam neked és nektek?


Kihasználják hogy sok lánnyal tudnak dugni, de ez NEM FONTOS AZ ÉLETÜKBEN. Simán lehet hogy egy évben 10-20 lánnyal is szexelnek (vagy akár többel), de ez nekik csak mellékes tevékenység/elfoglaltság az egyéb dolgaik mellett. Nem az az életük célja, hogy minél több nővel dugjanak és nem ezen jár mindig az eszük. De mivel férfiak és jól néznek ki, ezért azért mégis sokszor előjön nekik a szex és meg is teszik amikor épp vágyuk van rá.


De ez mellett az életben más dolgokkal foglalkoznak inkább, amik fontosabbak nekik

2016. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem feltétlenül, de valahol megértem az aggályaidat. Páromról teljesen meg voltam eleinte győződve, hogy nagy csajozógép, mert az én mércém szerint nagyon helyes, sportos, intelligens. Épp ezért nem is nagyon bíztam benne az elején, de lesz, ami lesz alapon megismerkedtünk. Mint kiderült elég sikertelen volt a nők terén, épp ezért a sportra, tanulásra és a zenélésre koncentrált, ahogy korábban említették is ezt az opciót.

Nos, soha életemben nem volt még ilyen jó kapcsolatom. Azóta teljes a bizalom, szerelem, boldogság, szinte minden időt együtt töltünk, amit csak lehet. Az összeköltözés csak azért várat magára, mert ő még tanul, és csak alkalmi diákmunkákat vállal, hogy teljes erőbedobással tanulhasson, mivel nem könnyű szakon van.

Szóval nem, nem egyértelmű.

2016. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan nagyon jóképű pasit, aki nem tud csajozni (ezen a területen félénk), a csajok tapadnak rá, de ő nem kér belőlük, csak olyat akar, akibe beleszeret. :)
2016. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vannak kivételek.
2016. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!