Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom azt mondta szüneteln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta szünetelni szeretne. Nagyon szeretem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
azt mondta külsőre tetszek neki nagyon, de a szerelem már nem a régi. azt mondta nem érez semmit tartsunk szünetet átgondolja és meglátja mi lesz. szerintem a szünetek után vége a kapcsolatnak. én nagyon szeretem őt. volt olyan bajom kétszer h kellett bevenni esemény utánit egymás utáni hónapokba és ez eléggé megzavarta a hormonjaim így elég ideges voltam így veszekedtem is vele. mindig mondtam h ne haragudj és próbálom visszafogni magam. nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni mit csinálhatnék? több mint 9 hónapja vagyunk/voltunk együtt. nagyon szeretem mit csináljak?
2010. ápr. 15. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:

nezd,en 22/F vagyok,en is kertem csajtol szunetet,azert mert mar nem kedveltem,olyan nincsen egy kapcsolatban hogy szunet,vagy egyutt vagytok vagy nem,ennyi,lehet ti lanyok maskeppen latjatok a helyzetet,de ez igy van hidjetek el.


clyde

2010. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hagyd 1 kicsit.. átgondolja:)
2010. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja, hogy a "szeremel már nem a régi" az a "kiábrándultam belőled" finomabb formája... Bocs, de ez van... El kell fogadnod, hogy a srácnak már nem érez irántad szerelmet...
2010. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezt mondta h szünet. mondtam neki hogy a szünet után úgy is vége. de azt mondta nem, csak szünet. egyébként 18L és harmadik komolyabb kapcsolat, de őt nagyon szeretem.
2010. ápr. 15. 19:47
 5/9 A kérdező kommentje:
egyébként első kapcsolata vagyok és ő is 18
2010. ápr. 15. 19:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajna ha már így kimondta akkor vége!A szünet(BAROMSÁG) szerintem csak a nyugodt szakítást segíti elő!Ne legyen igazam!

Mit tudsz tenni?Max. uralkodni az érzelmeiden!A szerelem ha az egyik félnél elmúlik ,és a kiábrándulást kezdi hangoztatni,ott már szeretet sem igen maradt!Szerelmes csak egyszer lehetsz ugyanabba az emberbe!

2010. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szünet a legnagyobb baromság amit ember valaha kitalált egy kapcsolat során. Ha szeretsz valakit nem kell gondolkodnod, ha meg nem, kár áltatni magadat is és a másikat is.

De ez csak az én véleményem...

Viszont, ha ő maga mondta, hogy nem érez szerelmet, szerintem a szünet végén sem fog, függetlenül attól, hogy folytatjátok-e vagy nem.

2010. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
lehet kétszer ugyanabba az emberbe szerelmes valaki. előző egyik komoly kapcsolatom kétszer kezdődött újra. és mind a kétszer szerettük egymást. annak más okai voltak a részemről h szakítottam vele.
2010. ápr. 15. 20:02
 9/9 A kérdező kommentje:
délután mondta ezeket a dolgokat most este pedig jött motorral és sírva -amit hangsúlyozom mert eddig soha semmikor nem sírt volna előttem- mondta hogy bocsássak meg és nem tudja mi történt vele és hogy szeret nagyon. olyan édes volt és úgy örültem annak is h végre megnyílt és sírt előttem és annak is hogy csak hirtelen felindulásból jött ez a választása.
2010. ápr. 15. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!