Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy frissítsem fel baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy frissítsem fel baráti kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok. Az első igazi barátom egy kedves és egy nagyon helyes lány volt,úgy 1.osztálytól 6.osztályig. Nagyon kedveltem,meg gondolom ő is engem,ha több éven keresztül folyamatosan együtt voltunk. Szimpla barátok voltunk és osztálytársak. Rengeted szép közös,kedves emlékem van a közös eggyütlétünkből( ezt ne 18+ os értelmezésbe vedd).

Ahogy telt az idő 7.ben már átpártolt a mostani barátnőihez és én lekerültem a baráti listáról,és egyre távolabb kerültünk egymástól sajnos. Nekem ez fájt,de hát nem tudtam mit tenni ellene. De közben tetszett is,de hát nem történt semmi. Van egy olyan tulajdonsága,hogy nagyon keménynek és magabiztosnak mutatja magát,de belül egy érzékeny személyiség. Anno együtt jártunk templomba is. Most három évre rá szegényt sok tragédia érte őt és most újból felszeretném vele venni a kapcsolatot,akár mint barát akár mint társ. Templomba járok és van egy nagyon jó baráti társagág ott és szeretném, jöjjön el és ismerje meg a közösséget,mert biztos vagyok benne,hogy nem bánná meg. Nekem fontos volt ez a lány és mikor most rágondolok és vissza emlékszem a közös múltunkra jó érzés tölt el és fáj,hogy végeszakadt ennek.

Segítsetek kérlek.

Szeretnék a mostani vagy a jövőhéten találkozni vele.

De a kérdésem az lenne,hogy miként elevenítsem fel benne azt,hogy milyen jó volt együtt? És elkéne döntenem,hogy hogy kezdjek neki,mármint úgy értem,hogy ,ha a pasija szeretnék lenne akkor úgy álljak hozzá,igaz? Köszönöm az értelmes és segítőkész hozzászólásokat.(Köszönöm,hogy végig olvastad)

16f


2010. ápr. 15. 19:54
 1/2 anonim válasza:

Írj rá msn-en. Vagy ha az nincs, akkor kapd el valamikor napközben, és kezdj el vele dumálgatni. Mi volt vele eddig, hogy van mostanában, rég beszéltetek, stb.

Ha baráti viszonynál többet akarsz, hívd el valahova. Sétálni, stb. Ha össze akarsz vele jönni annyi a baj, hogyha elcseszed, hozzád se fog szólni többé (tehát a baráti viszonyotoknak is lőttek).

2010. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi mér rá is irtam és fogunk találkozni. köszi
2010. ápr. 17. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!