Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszem neki? L

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Testalkatát tekintve vékony, de nem magas. De ez engem nem zavar, úgy értem nem érdekel.


Én viszont teltebb vagyok. Nem olyan vékony, mint ő, pedig lány vagyok. Nem vagyok kövér se semmi, de nem is vékony. Mégis totál odavan értem. Külsőre dicsér, már-már magasztal. Hogy milyen szép vagyok, jól nézek ki stb.


Vak? :D

Nincs önbizalom hiányom, azt megjegyezném, egyszeűen reális vagyok magammal szemben. Látom a hibáimat és kész.


Gondoltam úgy kettőnkre. Intimebb környezetben. De kicsit tartok a fentebb dolgok miatt az egésztől.


Nem ez az első eset, hogy megnéznek, vagy olyan srácnak jövök be, aki jópasi, de neki nem csupán tetszem, hanem odavan.


Lehet rossz a szeme? :D


2016. júl. 14. 22:20
 1/5 A kérdező kommentje:
*fentebb írottak miatt
2016. júl. 14. 22:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom is nagyon vékony, én meg telt vagyok. Nem zavarja, így imád. :) Ne aggódj, intim szituban sincs ezzel semmi baj, nem kell félned semmitől :)
2016. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet nincs onbizalomhiànyod, de hogy beleképzeled a màsik fejébe, hogy kb mi kellene tetsszen neki, az biztos. Olyan nehéz elhinni, hogy valakinek a teltebb lànyok jonnek be? :)

Fog még meglepetés érni, a kilok szàma nem minden!

2016. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek más tetszik.
2016. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éppen így történt velem is. Elutasítottam egy fiút két éve. Azóta nagyon csinosra edzettem magam. Van párom is, és azért nincs bűntudatom, mert nem lehettem volna mellette boldog, amíg azt éreztem volna, amit te is leírtál. De ez én voltam. Te lehet, hogy másképp lennél, ha megpróbálnátok.
2016. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!