Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi attól a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi attól a véleményetek, hogy valakinek a távkapcsolatról az a véleménye, hogy semmi értelme ezért belekezdeni is kár?

Figyelt kérdés

2016. júl. 14. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ő véleménye, az ő élete.

Próbálta már? Ha nem, akkor nem tudhatja.

Nehéznek nehéz, de nem mondanám, hogy kár volt belekezdeni. ;) Inkább hülye lettem volna, ha nem kezdek bele.

2016. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat nagyon jó. Lehet mellette barátnőt/barátot tartani.
2016. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség ebben a formában. Teljesen emberfüggő. Van akik kibírják azt a pár évet amíg össze nem tudnak költözni. Van akik nem. Tényleg nem könnyű, de ha megvan a bizalom, és nem vagy olyan típusú ember aki igényelné napi szinten a másik közelségét akkor meg lehet oldani.
2016. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok döntőbíró, mindenki úgy éli az életét, ahogyan akarja. Ha valaki nem akar belevágni egy távkapcsolatba, valószínűleg úgysem fog, annak meg nincs értelme, hogy mégis ráerőltessék. Amúgy az is megeshet, hogy idővel megváltozik a véleménye. Nem ítélem el azt, aki így gondolkodik, nyilván megvan ennek az oka.
2016. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel kapcsolatban az a kérdés, hogy milyen sűrűn tudnak találkozni és, hogy milyen sokáig tart. Ha a pár nagyon ritkán tud találkozni és tudják, hogy nem csak ideiglenesen marad így, akkor szerintem nem sok értelme van belekezdeni. Egyszerűen nem ugyanolyan facebookon vagy telefonon beszélni, mint találkozni. Emiatt lassabban haladnak előre, nem alakul ki olyan kötődés és a ritkább találkozások miatt lassabban ismerik meg igazán a másikat és emiatt több időbe kerül, hogy felismerjék, ha esetleg nem illenek össze.
2016. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én több, mint két évig voltam távkapcsolatban úgy, hogy a barátom Ausztriában dolgozott. Téli és nyári szezonban is hónapokat kint volt, többször meglátogattam. Amikor itthon volt, akkor csak velem foglalkozott. De egy idő után ez így kevés, hiányzik az embernek, hogy bármilyen kis apróságot azonnal meg tudjon osztani a másikkal személyesen! A másik a bizalom, mert óriási bizalom kell hozzá. Az exem konyhán dolgozott, és sokszor ment kint a bulizás, rengeteg táncos lány "haverja" volt, nekem így nagyon nehéz volt teljesen megbízni benne, bármennyire is szerettem.
2016. júl. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértek vele. Bnőmet nem csak egy szex erejéig akarom látni 2 hetente, a beszélgetéseket meg nem a virtuális térben akarom vele folytatni.


Semmi esetre nem mennék ilyenbe bele!


F

2016. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy nincs értelme. Persze az sem elhanyagolható, hogy meddig tart ez az állapot. Egy évig mi is távkapcsolatban éltünk, de tudtuk, hogy nemsokára vége, és mi minden hétvégén találkoztunk. Ha csak el van valaki mint a befőtt, és nincs egy cél, hanem így élnek évekig vagy amíg meg nem unják az számomra nem pálya.
2016. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!