Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a távkapcsolatról illetve a külföldi pár keresésről?

Figyelt kérdés
Elég sok emberről hallottam, aki külföldön találta meg az igazit, ki Franciaországban, ki Amerikában. Mennyire nehéz vagy könnyű külföldön?
2016. jún. 30. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Sose jönnék össze egy nem magyar anyanyelvűvel. Sokszor még magyarul is nehezen öntöm szavakba az érzéseim, nem még idegen nyelven. Egyébként én Németországban lakom. Szépek a német lányok is, de nem tudnak érdekelni párkapcsolat szempontjából. Pedig jobban bejövök nekik, mint a magyar lányoknak.
2016. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatot kihagyom, "külföldről" pedig hülyeség ilyen konrextusban beszélni, mert elég nagy embertömeget jelöl a legkülönbözőbb szokásokkal, kultúrákkal.
2016. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmi ertelme a tavkapcsolatnak, ugyse talalkoztok csak szokoevente, semmit nem tudtok egyutt csinalni akkor meg minek?

A kulfoldi parkereses meg nagyon kockazatos a kultura kulonbsegek miatt.

2016. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, hogy ki mennyire bírja, de előbb-utóbb úgyis ki kell költözni valakinek a másikhoz, ha komolyra fordul a dolog.
2016. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Távkapcsolat nem. Külföldön, ha kint élnék, nem csak átutazóban lennék, akkor simán. Nekem itthon voltak külföldi partnereim.
2016. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű.

:(

De jó is.

:)


23/F

2016. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kulfoldi a parom, en is kulfoldon elek es megtanultam a nyelvuket ugyh nem okoz ez egyaltalan gondot. Ha valaki szorgalmas, meg tudja tanulni az orszag nyelvet ugy, h semmi gondja ne legyen belole, es ne erezze tehernek. Akik meg itt elnek, elmakognak csak, azokat meg altalaban ugyis kinezik a helyiek, szoval max az egzotikumuk miatt erdekelnek vkit
2016. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindnekine a választ!


Az igaz, hogy a külfölddel elég tág fogalmat adtam meg, akkor leszűkíteném Európára.

A más kultúra, más szokások megszokása tényleg emberfüggő, lehet hogy erre inkább születni kell? Vagy csak egyszerűen rugalmas típusnak kell lennie az illetőnek.

Ha külföldre keveredik az ember munka miatt, főleg ha hosszabb távon, akkor gondolom azért biztosan elkezd ismerkedni helyi emberekkel.


Nekem folyton azt mondják, hogy a nyelvtanulás legegyszerűbb, ha élesben ott vagyok és hallom, úgy könnyeb tanulni mint a könyveket bújni.

2016. jún. 30. 22:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Régen nem tudtam volna elképzelni hogy olyannal legyek aki nem beszél magyarul, most mégis egymásba szerettünk egy Amerikai lánnyal...

Távkapcsolatnak távkapcsolat de össze fogunk költözni amint tudunk. Sokan vannak akik külföldön találták meg az igazit, nekem se kell nemet mondani az miatt mert messze lakik.

2016. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!