Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra, hogy elhagyja majd a férjét? Meddig érdemes várni? Van értelme?

Figyelt kérdés

Tudom elítélendő dolog de most nem ez a lényeg. Viszonyom van 7 hónapja egy házas nővel.


A gyerekeik 20 évesek mindketten dolgoznak, a nő 40 éves.

Én teljesen beleszerettem. És nincs semmi akadálya annak, hogy hozzám költözhetne.

A férjével nem ismerjük egymást, 2 várossal odébb lakunk.


És már lassan beleőrülök abba, hogy heti 1-2 napot együtt vagyunk, ez sem egész nap ugye, és nem hívhatom akármikor, nem beszélhetünk akármikor ez 2-3 hónapig elment, de minden este a férje mellé fekszik le, el kell viselnem ha elmennek valami hosszú hétvégére, mert nem akar mindenre nem-et mondani , nehogy a férje gyanút fogjon, jön a nyár tuti elmennek a szokásos 1-2 hetes nyaralásra, de ezaz egész erőltetett, ugyanakkor kihasználja őt maximálisan a családja.


Hétvégén soha nem tudunk találkozni mert a 2 gyermekük is mindig hazamegy és a férj is mindig otthon van hétvégén. És időnként hetente , kéthetente egyszer a férjével is együtt van 2-3 percig.


Mindig megpróbál mindent, hogy találkozhassunk legalább 2x egy héten, úgy érzem, hogy fontos vagyok kellek neki, szeret.


De én már nem bírom, többször is beszéltünk róla, hogy mikor lesz változás, mikor beszél vele, vagy hagyja el, jól keres a nő egyedül is lazán meg tudna élni, egyedül is fent tudna tartani egy házat, a férj alapból szarul keres.


De mindig csak azt kapom, hogy nem tudja, mikor, hogy lenne a legjobb, pedig nincs semmi ami ott tudná tartani, a férje nem erőszakos, gyakorlatilag egy tutyimutyi életképtelen ember, aki emberszámba sem veszi.


És azt kapom mindig, hogy ennek még nem szabad kiderülnie, most még nem. Nade meddig?? És konkrét válasz nincs.


Én nagyon szeretem őt, és minden vágyam, hogy együtt lehessek vele egyszer, de már lassan idegbeteg leszek, és nagyon nehezen viselem ezt.


Adjak ultimátumot? Vagy alapból hagyjam abba az egészet?


Valakinek tapasztalata?


2016. máj. 7. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen van tapasztalatom. És negatív.

Én szó szerint megőrültem, becsavarodtam, végül én hagytam ott, pedig én is nagyon szerettem, de nem bírtam tovább.

Rászoktam a cigire, esténként az alkoholra is, hogy ne gondoljak rá este mindig.


én majdnem 2 évig bírtam, de már nem is tudom, hogy hogyan.... igen neki is rossz volt a házassága, ráadásul én a férjét is nagyon jól ismertem.

Boldogtalan kapcsolatban élt, de végül nem hagyta ott amikor választás elé állítottam.


Még most sem vagyok túl teljesen rajta, pedig 1 év lassacskán eltelt. Hogy milyen érzés volt???? Kiba**szott szar!

Nagyjából ugyanezt éreztem.


El tudta volna hagyni, volt hová jönnie, volt rendes munkája , nem a férje tartotta el, nem tartotta terrorban sem. nem volt semmi adósságuk sem, semmi ami összekötötte volna őket, a gyerekek meg már nem otthon éltek.


Az a baj, hogy ezeknek a nőknek a többsége, úgy is a férje mellett marad.... kúr**vára nehéz lesz öregem de lépj ki belőle.

2016. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad, Te hány vagy, mert ez is nagyon fontos.

Ha jó a házassága, csak unalmas, nem fog elválni. Arra ne számíts, hogy a félrelépő fél dicsérgetni fogja a társát.

2016. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Egy ultimátummal megpróbálkozhatsz. De ha mint mondod nincs ami ott tartsa, látható indok, akkor szerintem itt te vagy palira véve!


Ez a szeretői lét nagy csapdája. Hogy mindig hitegetve vannak, hogy majd egyszer te leszel a minden, de a legtöbb esetben csak a szürke hétköznapokba kellesz színes vízfestéknek. És amint kiszínezted az adott oldalt, megint visszamegy a másik a szürke "borzalmas" hétköznapokba és ott éli világát, miközben tudja, hogy van egy marha, aki bármikor a kedvére tesz.

2016. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én 38.

Tudom h nem fogja dicsérgetni a férjét, de eléggé nyilvánvaló, hogy tényleg rossz a kapcsolatuk.


Közös ismerőseink vannak és mindegyiktől csak azt hallom, hogy az otthoni helyzet katasztrófa a nő számára.

2016. máj. 7. 19:54
 5/6 A kérdező kommentje:

Kösz 1-es.

Igen szinte ugyanolyan a helyzet.


Egyébként nem írtam, hogy előtte is ismertem már a nőt nagyjából 6 éve, akkor is tudtam h nem rózsás a helyzetük de nem foglalkoztam akkor vele, csak azután miután kialakult ez köztünk.


De valószínűleg marad az ultimátum. Mert már besokalltam.

2016. máj. 7. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki szeretőt tart huzamosabb ideig és évekig mesélgeti a "borzalmas" házasságát nem fog csak úgy kilépni.


Mindig kell valami nyomós ok(kényszerítőerő), egy szerető nem az, egy balkézről született gyerek sem az, sőt még egy óriási botrány vagy napvilágra kerülése a viszonynak sem az.


Általában akkor válnak el, ha a házastárs kipakolja a cuccait végérvényesen a hűtlenkedő félnek, de még olyankor is rizikós hogy újra visszataláljon a családi fészekbe.

2016. máj. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!