Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok, ha egy csaj csak magára gondol egy másoknak szervezett bulin?

Figyelt kérdés
Akkor minek hív màsokat is? Kb leszarja, hogy ki jön ki mit szeretne, csak neki legyen jó nem önzőség?

2016. júl. 16. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
De, az. Egyéb? :)
2016. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha ő szervezte a bulit, ő állja a költségeket, hadd döntse már el, hogy kit szar le és kit nem.
2016. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jo csak ennyi erovel akkor senkit ne hivjon, bulizzon maganak.
2016. júl. 17. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Jo csak ennyi erovel akkor senkit ne hivjon, bulizzon maganak."

Ez nem így műxik, kérdező. Akármilyen hihetetlen, az ember csak a saját hibájából tud igazán tanulni. Ő most elkövetett egy hibát. Lehet, hogy még nem tud róla, de amikor a következő bulit szervezi, és senki sem akar elmenni rá, akkor majd rádöbben, hogy valamit nagyon elszúrt.

2016. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj nem az első ilyen bulija lesz és elején még bulik voltak, de aztàn bevàgta ezt az én vagyok a hercegnő a bulimon, középpontban kell lennem és kb senki nem kìvàncsi màr a hülyeségeire. Pedig jó bulik lennének, ha nem marna el mindenkit maga mellől. Hogyan tudnék hatni rà, hogy vàltoztasson? Nagyon makacs és hisztis, ha valami nem ùgy van, ahogy ő akarja akkor mindenki szemét...kb mindenki megtűri csak màr, beszéltem baràtaival ők is csak pàrja miatt...
2016. júl. 18. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!