Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy visszaírjon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy visszaírjon? Ezerszer ráírtam, de nem ír vissza.

Figyelt kérdés

Középiskolában megtetszett egy srác, szemeztünk, de beszélni nem tudtam vele és megunta a helyzetet.

Később alig láttuk egymást, de akkor még köszöntünk egymásnak.

Három éve ráírtam, de nagyon sokat, ekkor nem válaszolt, majd elküldött a francba.

Aztán évente írtam rá és egyre jobban megutált.

De még most se vertem ki a fejemből, sűrűn gondolok rá, mit kéne tennem, hogy szóba álljon velem?



2016. júl. 16. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Gratulálok,elnyerted a hónap legbetegebb kérdése díjat!
2016. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Hagy a fenébe. Keress olyat, aki méltó a figyelmedre!
2016. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden levéllel egyre jobban megalázod magad.


Ennyire nincs önbecsülésed?

2016. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet nincs önbecsülésem, meg lehet az is, hogy nem bírom kivárni, hogy egy üzenetre visszaírjon, lehet, hogy akkor már írt volna. Ehelyett rögtön írom a következő üzenetet és ő meg azért se ír vissza, minél többet írok.
2016. júl. 16. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen feleslegesen erőlködsz. Nem veszed észre? Nagyon durva, hogy évek óta folyamatosan nyomulsz, tudván, hogy semmit sem ér. Nem tiltott le? Azt kellene pedig. Mindkettőtök érdekében az lenne a megfelelő lépés. Rám irogatottak ilyen fiúk, mint amilyen csaj vagy te. Nagyon irritáló. Elmondja majd mindenkinek, hogy zakkant vagy. Jogosan! Mert aki így viselkedik, az. Én sem válaszoltam, mégis bombáztak. Tudtam, ha egyszer írok jóindulatból, soha nem tudok majd megszabadulni tőle, csak ha letiltom. Itt már nem is arról van szó, hogy utál, vagy hogy zakkantnak tart. A saját drága idődet pocsékolod olyanra, aki semmibe sem vesz. Nem kellesz neki! L
2016. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!