Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értik meg a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a nők, hogy a legtöbb srác csak törődésre és szeretetre vágyik?

Figyelt kérdés

és ezt egy olyan nőtől szeretné megkapni aki intelligens és van benne érték. emellett hűséges és őszinte.


Semmi más nem kell hölgyeim!


2016. júl. 16. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én már nem vágyom rá, hogy megértsenek a nők.. :D Persze nem is hibáztatom őket. Egyedül magamat hibáztatom.
2016. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Miért a nők szerinted mire vágynak,nem szeretetre és törődésre ?

Ha így nézzük, hogy itt most ki emelgeted a srácokat , akkor én meg azt mondom ott van erre a nems feladatra a szülő édes-anyuka aztán az majd megszeretgeti .

2016. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
***nemes
2016. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Közölted ezt a nővel, hogy mire vágysz? Ha nem, akkor hogy várhatod el, hogy kitalálja ezt? Nem gondolatolvasó a nő!
2016. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én értem csak leszarom. Miért is kéne vadidegen emberek igényeivel foglalkoznom?
2016. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én megértem de én nem eŕre vágyom. Nem egyeznek a vágak. Ezt teljesen megértem ha valaki erre vágyik, de nekem ez nem kell.
2016. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Mert nem ezt tapasztalják a való életben (tudod, a "csak azt akarja" téma). Aztán vannak azok a férfiak akik tényleg csak törődést és szeretetet akarnak, csak ők ezalatt egy pótanyucit várnának aki pátyolgatja őket és aki mellett kisfiúk maradhatnak, az meg megint nem pálya egy normális nőnek.
2016. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Őőő igen, és?
2016. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

És mivan akkor ha a potenciális jelölt alkalmas lenne megadni az érzelmi igényeket csak őt meg nem veszik észre a hímek, mert nem egy fullos csaj.

Aki csajszi számba megy sajnos az a szép nő nulla érzelmi kompetenciás vázon.

Kétélű.

2016. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Mindjárt röhögőgörcsöt kapok.


egy csúnya lány

2016. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!