Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan srác, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác, akinek sikerült kiölnie az érző, szerelemre, szeretetre, barátnőre vágyó részét?

Figyelt kérdés
Nekem is megkéne ezt valahogy oldani, szeretnék érzelmek nélkül, érzéketlen, bunkó gépként létezni, egyrészt túlságosan fájdalmas az, hogy semmi sem jön össze egy lánnyal sem, másrészt meg alapból sikeresebbek azok a fiúk, akik érzéketlenek és tojnak a barátnőjükre egy párkapcsolatban. Akik kedvesek és tiszta szívből szeretik a barátnőjüket azokat nagyobb eséllyel csalja meg a párja valami tahó, bunkó állattal. Ezzel kár vitázni, tudok nem is egy ilyet mesélni, tipikus rendes srácokkal történt meg és mivel elég mélye tanulmányoztam az emberi viselkedésminták vágom az egész témát, de már totál belefáradtam most is előadást tartani, hogy mi miért is van, de nagyon kiábrándító az egész, szóval inkább sosem akarok párkapcsolatot, de ehhez ki kell ölnöm az érzelmes részemet, mivel naponta sóvárgok a szerelem, szeretet, egy lány ölelésese, csókjai, illetve a vele történő szeretkezések iránt természetesen.

2012. júl. 29. 20:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha elég lánnyal lesz dolgod, nagy eséllyel ilyenné fognak tenni, ahogy engem is egyre inkább.
2012. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de ez rám is igaz. Persze a fordítottja. Nekem sikerült is nagyjából. Neked is menni fog.
2012. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg ezt akarod, csak elhatározás kérdése. de a hiányérzet ott fog maradni.mert igazából nem ezt akarod.
2012. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen. Megérte, azóta van csajom. Ez kell nekik, meg a pénz.
2012. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sorskönyv?
2012. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tudo, én őszintén szeretnké s tudnék szeretni, de legutóbb is mikor kimutattam egyből lelépett egy bunkó izomállattal, szóval nekem is van már azért tapasztalatom, mégha csak egy lánnyal is. De barátnőm igazából még nem volt, ő csak nagyon közel áll hozzá, hogy azzá váljon...
2012. júl. 29. 20:50
 7/21 anonim ***** válasza:
most komolyan azthiszed , hogy ezzel sikered lesz? nemhogy tanálnál abból, mit szúrtál el, inkább olyanná akarsz válni, amilyen nem vagy...
2012. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Tanulság: soha ne mutasd ki egy lánynak, h szereted, még akkor se, ha tudja!
2012. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem lesz tőle sikerem, de leglaább nem szenvedek többé a hiánytól, a szeretet és szex hiányától, amit úgysem kaphatok meg, de nem is akarnék ilyen lányoktól, akik csak fájdalmat okoznak nekem folyton. Őszintén szólva már nem is hiszem, hogy van olyan lány, aki olyan jellemre, akit én keresek. Én már csak szabadulni akarok a láncaimtól...
2012. júl. 29. 21:00
 10/21 anonim ***** válasza:
csak magatokkal csesztek ki, de ha nektek így jobb..
2012. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!