Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavar titeket, ha pl. a férfi szerintetek jsokkal obb pasi, mint amilyen nônek ti tartjátok magatokat?

Figyelt kérdés

Vagy ezen belül mik azok, amik a legjobban tudnak feszélyezni titeket, és mik azok, amik nem okoznak nektek problémát:

1.) Szerintetek sokkal jobban néz ki, min ti.

2.) Sokkal okosabb nálatok? Pl. mensa-tag vagy tudományos kutató.

3.) Sokkal sikeresebb, mint ti.

4.) Sokkal tapasztaltabb, mint ti.

5.) Sokkal mûveltebb.

6.) Sokkal népszerûbb.


2016. júl. 16. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Minden lány csak ilyen pasit keres magának.
2016. júl. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.) Azért zavarna, mert akkor sokkal szebb barátnőt is találhatna, emiatt meg folyamatosan csak féltékenykednék. Ez meg igen hamar megölné a kapcsolatot.

2.) Ezzel az a gond, hogy nem lennék szellemileg partner.

3.) Nem akarnék mindig azzal szembesülni, hogy mennyire gyengeképességű vagyok. Plusz gondolom anyagilag is sokkal jobban állna, drágább helyekre menne nyaralni, drágább ajándékokat adna. Mindig gond lenne ebből, hogy nem tudom viszonozni, meg egyenlően kivenni a részem az anyagiakból.

4.) Ebből talán nem lenne probléma.

5.) Eleg szűk az érdeklődési köröm, ráadásul ebből ki is esnek az általános műveltség részét képező dolgok, nem valószínű, hogy tudnánk miről beszélgetni. (A hiányosságaimat meg nem is vagyok hajlandó pótolni. Egyszerűen nem érdekelnek az adott dolgok, meg nem szeretek olyan témakörökben informálódni, aminek nem veszem hasznát a mindennapi életben, pl. a törnélem pont ilyen. )

6.) Ez nem érdekelne.


A 4-es és a 6-os pont nem jelentene különösebb akadályt, a maradék meg elég húzós lenne. Szerintem teljesen felesleges lenne belekezdeni egy ilyen kapcsolatba, meg se próbálnám.

2016. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen nő pszichopata, ismerem a fajtájukat, folyton csak nyafognak, semmi nem jó nekik, nulla az önbizalmuk, állandóan féltékenykednek más nőkre meg a faszijukra is, de persze nem akarnak megváltozni, mert "nehéz". Így aztán marad az, hogy reménykednek a csodában, hátha egyszer minden egy varázsütésre megváltozik, és úgy fognak élni, mint a mesében.
2016. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 H_Vivien ***** válasza:
#3 abszolút igazat adok Neked. Egyáltalan mik ezek a kérdések?
2016. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom az 1,6 tökéletesen igaz volt rá és ez a kapcsolatunk rovására ment, úgy éreztem, hogy sokkal jobb nálam és örültem annak, hogy egyáltalán szóba állt velem, ebből pedig az következett, hogy nem tisztelt, bárhogy játszhatott velem és én hagytam, nagyon sokszor átvert, megcsalt és kijátszott, nekem pedig még a maradék önbizalmam is elszállt és mint egy lelki nyomorék jöttem ki abból a kapcsolatból.
2016. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kinezetre szerintem egy kategoria vagyunk,minden mas pontban jobb.

Engem nem zavar,sot buszke vagyok ra h o a parom.Van hova fejlodnom,ennyi.A nepszeruseg pedig hidegen hagy.

2016. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!