Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod mennyire van megeléged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod mennyire van megelégedve a főzési tudományoddal?

Figyelt kérdés
Átlagosnak tartja,vagy kapsz dicsérő szavakat,vagy már történt olyan hogy kiborította az ételt ? Ha a nő főz a férfinek,elé rakja a kaját,mennyire számít kiszolgálásnak ez ?

2015. máj. 15. 07:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Szereti ahogy főzök. Sosem borította ki az ételt, nem is fogja, mivel egy normális emberről van szó. Aki kiboritja, az bunkó. Van, hogy nem ízlik neki valami, mert épp valami újat készítettem, akkor annyit mond, hogy ez nem lesz a kedvencem. Nálunk én szedek mindenkinek, számomra ez nem kiszolgálás, de biztos vn, aki annak tartja
2015. máj. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Az enyém többé-kevésbé meg van elégedve, bár nem mindig sikerül minden étel egyformán jól. Általában megdicséri, ami ízlett neki. Ami nem, azt külön kívánságra hajlandó elárulni, magától nem mondja.


Az, hogy többségében én főzök, pont annyira számít kiszolgálásnak, mint azok a másik munkák, amiket többségében a férjem végez (fűnyírás, favágás). Nincs semmi baj azzal, hogy én főzök, amíg többé-kevésbé ki van egyenlítve a mennyiség. Mi még azt is figyelembe szoktuk venni, hogy kinek épp mennyi a munkája a munkahelyén.

2015. máj. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Szereti nagyon.Amikor megismerkedtünk,valamiért azt hitte nem tudok főzni,aztán rájött,hogy igen,és nem is akárhogyan,ő nagyon szeret enni,és nagyon tudja dicsérni amit főzök.Ha munkából jön este akkor elé teszem a kaját,hétvégente,együtt terítünk,de általában én szedek neki.Ez annyira minősül kiszolgálásnak,amennyire Te annak érzed,én nem érzem annak,mert nem teher.Másban ő is "kiszolgál" engem akkor ha ezt az elvet követjük.
2015. máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Én remekül főzök,férjem szerint árulni lehetne a főztömet,meggazdagodnánk belőle.Pedig nem tanultam sehonnan,senkitől,csak magamtól,vagy netes receptek alapján főzök.Nem borította ki sosem az ételt,de a konyhába szinte be sem engedem,mert abszolút nem tudja,mivel mit kezdjen.Nem gondolom,hogy kiszolgálás,ha szedek neki.Szeretem,ha ő kostolja meg először,várom a véleményt,ami általába ennyi :"hogy a francba tudsz te így főzni?Ez még finomabb,mint a múltkori" :)))
2015. máj. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%

Kiborítja?

Ha kiborítaná, én főznék valami mást és a fejére önteném. Basszus, ilyen emberrel nem kezdenék.


Amúgy dicséri, enyémet szereti a legjobban, mert én odafigyelek a finnyáira és alkalmazkodok (Pl. nem eszik csontos és hájas húst, nem szereti keverni a dolgokat, nem szereti a tejfölt és a sajtot, kivéve egy-két ételben stb.)

2015. máj. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

az én férjem nem nagyon dícsérte még meg a főztömet.ezt otthonról hozta,gyerek korában soha nem köszönte meg az ételt,és nem is dícsérte.nem nevelték jól ezzel kapcsolatban.ezzel szemben én mindig megköszönöm,ha az ő családjánál eszünk,és meg is szoktam dícsérni,ha ízlik.

egyébként jól főzök,elég sokan ettek már a főztömből,mindenkinek ízlett.ha az én felemen van valami ebéd,akkor van,amit csak én csinálhatok,mert mindenki szerint az enyém a legfinomabb.és fura,mert pár receptemet a férjem Mamája is átvette tőlem,a kedvencei lettek.

kiszolgálni nem szoktam,csak a gyereket,a férjem felnőtt,ki tudja venni a kaját a hűtőből,sőt meg is tudja melegíteni.

2015. máj. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%

1. Ha valaki kiborítja az ételt, az nem normális, idegbeteg vagy legalább is pszichikailag valami komoly baj van vele. Ilyen emberrel nem lennék együtt semeddig!


2. Az én férjem komondottan jónak találja, ahogy fözök, sokszor mondja, hogy nem is érdemes éttermbe menni, mert az én föztöm jobb. Igaz, hogy változatosan fözök, egy-egy étel hónapokig nem ismétlödik, midnig mást eszünk. Éppen ezért többször is megdícséri, amit fözök, de nem kényszeresen, ha éppen nem említi, akkor sincs semmi.


3. Ha együtt eszünk, akkor én szoktam tálalni mindenkinek, de ha valaki akar, akkor utána saját maga szed mégegyszer, ha keveselli. Ha csak úgy megéhezik valaki, akkor kiszolgálja magát, nem kell nekem adni.


4. Szerintem az, hogy mi kiszolgálás és mi nem, sok mindentöl függ. Nálunk az a szokás, hogy én tálalok, van, ahol meg mindenki saját magának, mert ök úgy szeretik. Addig, amíg nem "kötelezö" a dolog, hanem önkéntes, a hangulat kedvéért, addig nem az. Ha a férj csak leülne az sztalhoz és inkább nem enne, ha az "asszony" nem szed neki, az igen.

2015. máj. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
10%

hát én a tejbegrízt is csak sütni tudom :D

egyszer főztem jó pudingot, 2 óra volt :D általában híg marad, sokszor csomós is...


mostanában nem próbálkoztam vele, de régebben nem ment ez nekem :D így nem tapasztalta meg szerencsére a főzésem eredményét :D én sajnos igen :D de remélem majd javul :)


viszont a barátnőm tud finom sütit készíteni :P

2015. máj. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%
Fele királyságomat adnám azért a nőért aki tud főzni :/
2015. máj. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

Férfiként szeretek főzni, és jól is csinálom.

Azt hiszem, ha egyszer is kiborítaná egy nő az ételt, amit csináltam azonnal repülne. Azt meg lehet mondani, hogy nem az ő ízvilága, hogy nem sikerült jól, de kiborítani?

2015. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!