Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy hatalmas probléma az életemben, amire már régóta keresem a választ, mégsem tudok sohase rájönni a megoldásra. Elszeretnék mesélni egy kis történetet, amiben kifejtem a problémámat nektek.

Az elmúlt két napban külföldön voltam dolgozni és egy szállodában szálltunk meg erre a pár éjszakára. Gyönyörű szálloda volt, remek,okos,csinos és kedves ott dolgozó emberekkel. Az egyik portás hölgy nagyon felkeltette a figyelmemet. Nagyon csinos volt és okos. Folyékonyan beszélt angolul, aminek következtében sokáig társalogtunk egymással. Ebben a két napban sok mindenről beszéltünk: iskola, hobbi, család, munka stb... Állandóan mosolyogtunk egymásra, nagyon szimpatikus lány volt. A szimpátia alatt természetesen nem arra gondolok, hogy bármiféle érzelmet vagy sexualitást éreztem vagy pedig sugároztam volna felé, hanem azt, hogy végre egy normális beszélgető partner, akivel sok mindenről ellehet beszélgetni, társalogni és egy remek barátság alakulhatna ki köztünk. Megjegyzem, hogy csak barátság, semmi más. Be is mutatkoztunk egymásnak, jókat nevettünk és beszélgettünk. Az utolsó este, mikor a szálloda előcsarnokában végeztem a munkámmal és elindultam volna felfelé, hogy végre nyugalomra térjek, eszembe jutott, hogy elkérem a hölgy facebookját, hogy a későbbiek folyamán tartani tudjuk a kapcsolatot egymással. Egészen biztos voltam benne, hogy oda adja, mert a kapcsolat és a szimpátia ami köztünk volt, csupa pozitív dolgot tartalmazott és semmi kivetni valót vagy pedig negatívumot. Természetesen és nyugodtan elé álltam és idézem:

- Ne haragudj! Elkérhetnem a facebookodat?

- Bocsi, barátom van!

Most ez mi? De őszintén és teljesen érthetetlenül kérdezem tőletek, hogy ez most micsoda? Tehát én nem azt mondtam neki, hogy nagyon jó csaj vagy és bejössz, sőt nem is sugároztam ezt felé. Még csak fel sem merült ilyesmi a fejemben. Erre én azt válaszoltam neki:

- Ne haragudj, nagyon félre értjük egymást. Én csupán csak barátkozni szeretnék veled és beszélgetni, semmi mást.

- Ne haragudj, de nem adom meg.

- Rendben, nem haragszom!

- Jó éjt!

- Jó éjt!

Elköszöntem tőle, aztán felmentem az emeletre.


Sokszor felmerül bennem a kérdés: Normálisak a nők? Esetleg hol lehet találni egy értelmes lányt, akivel esetleg barátságot is ki lehetne alakítani?


Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?



2016. júl. 17. 16:32
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
11%

Mert megtehetik!

Kérdésedet nem olvastam végig...


26/F

2016. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Okold a többi pasit, ők rontották el a te esélyeidet azzal, hogy agy nélkül ráhajtanak mindenkire, akinek feje van.


Csinos csaj vagyok, sokan érdeklődnek, akár idegenek fészbúkon, akár szórakozóhelyen, társaságban, akármi. előbb utóbb mindegyikből kibukik, hogy nem az elbűvölő személyiségem miatt akarnak ismerkedni. Egy pasi se gondolja, hogy húúú, az a csaj ott a sarokban úgy néz ki, mint aki elbűvölő, jó barát lenne!

Nem kell csodálkozni, ha tapasztalatra hivatkozva nem akarunk veletek barátkozni. Egy csaj se akar esetleges nyakára mászó pasival kínlódni és azon aggódni, mikor dobja be a menjünk randizni bombát.

2016. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Sunshinedoll azért azt tedd hozzá, ha egy nőnek bejön a próbálkozó férfi akkor nem utasítja el. Csak ma már a nőkkel nagyon elszállt a szekér, csípőből utasítanak el mindenkit akiről látszik, hogy nem izmos, pénzes, jóképű, stb. Ilyenek a mai felszínes pitsák.
2016. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
7%
Aki tapasztalat miatt nem akar ismerkedni, az pont annyira felszínes és ostoba, mint te.
2016. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

Vannak, akik nem tudják elképzelni a barátságot a másik nem egy tagjával. Nekem nőként az a tapasztalatom, hogy a férfiak többsége nem szeret barátkozni nőkkel, legalábbis a szexualitás mindig, minden esetben ott figyel, ha szimpatikusnak találnak egy nőt. "Ha egy férfi megérint a szavaival, akkor már a keze sincsen messze."

Lehet, hogy ez a lány is így volt vele, voltak rossz tapasztalatai. Vagy csak tényleg nem tud barátként tekinteni egy férfira, képtelen kizárni a szexualitást. De az is lehet, hogy a barátja egy féltékeny f.asz, aki mellett rá sem pillanthat más férfiakra, mert egyből meg lesz gyanúsítva.

2016. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Na és, ha barátja kiveri a balhét, mit ismerkedik.

Különben, ahogy áradoztál róla, idő kérdése, mikor akarnál többet tőle. Esetleg, azt érezte, nála mehet el a dolog más irányba. Na és alap, hogy ott dolgozó, elbeszélget illedelmesen a vendéggel. Gondolom, mások is akartak már vele kapcsolatot tartani.

Én, természetesnek tartom az udvarias elutasítást.

2016. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%

Női (f*ck) logika :/

De tényleg durva hogy az ember nem akar semmit, de már hárítanak :D Kész agyvérzés :D

Mondjuk lehet inkább viccesen kellett volna neki mondani, hogy "Ja hogy te mindjárt ilyen nagy dolgokba gondolkodsz? :D " vagy valami hasonlóval :)

2016. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Miért, mitől jobb a férfi logika, kedves előttem szóló? Ha nem szólunk és haverkodunk, akkor az a baj, hogy nem szóltunk, és mit húzzuk az agyatokat. Ha meg igen, akkor meg az a baj. Bonyolultak vagytok.
2016. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6%

Az undorító csak ha potyázik és utána jön a barátom van duma... A potya azért jólesett? Undorító.


Remélem ez azért ritka.


Amúgy nagyon provoktívra sikeredett a kérdésed.

2016. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom ő csak barátkozni akart. A leírásod alapján úgy tűnik, te többet tervezel vele, csak barátsággal és szimpátiával kezdődött. Vagy talán részedről ez többéves barátsággá alakult volna az idővel? Mert szerintem nem.

Én is nagyon szeretnék az ellenkező neműekkel is barátságot, de egy idő után mindig többet akarnak.

2016. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!