Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Engedjem, hogy kifizessék a nyaralásomat?

Figyelt kérdés

A barátom családjával megyünk nyaralni jövő héten. Most hogy ott voltam náluk, kérdeztem, hogy mennyivel fogok tartozni, vagyis hát a héten számolják ki mondjuk, hogy addig tudjak kivenni készpénzt és akkor majd odaadom természetesen. Erre mondták, hogy semmivel nem tartozok, nem kell pénzt adnom..

Nem akarom "lehúzni" őket, mindig nagyon figyeltem, hogy ne legyek egy kicsit se olyan fajta csaj, aki elvárja, hogy pénzt költsön rá bárki, de tudom hogy erőltetni is illetlenség a fizetést, ha valaki nem akarja elfogadni.

Szerintetek mit csináljak?

23L


2016. júl. 11. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem várod el, hogy pénzt költsenek rád, ha kiakarják fizetni, akkor fizessék.

Ha ez zavar, akkor vegyél nekik karácsonyra, vagy születésnapra egy ezzel egyenértékű ajándékot.

2016. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogadják el, hívd el őket étterembe, esetleg fizesd nekik valahol a belépőt. Nem hiszem, hogy ebből akkora gondot kell csinálni, ettől még nem leszel olyan lány :).
2016. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Hát h ők ilyen milliomosok akkor vigyázz, mert megvesznek kilóra a fiuknak. Bár nem lep meg, hogy a gazdagnál kötöttél ki. "nagy csapás" lehet majd, ha "muszáj" összejönnöd a sráccal.
2016. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ma 12:50

Hogy érted? Már lassan egy éve együtt vagyok a fiukkal :D


A többieknek köszi a választ :) Én is ilyesmire gondoltam, hogy párszor meghívom őket valami kajára, ilyesmik.

2016. júl. 11. 12:52
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Hát mert akkor már "hivatalból" adja a pénzt és a támogatást a klán.
2016. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

3-as... Te el sem tudod képzelni, hogy egy nő nem feltétlenül lenyúlós mi??? :S

Kérdező: Akkor nem zavartasd magad, hanem pl. amikor étteremben vagytok akkor még mielőtt mindenki végzett kérj elnézést mintha WC-re mennél, és fizesd ki a számlát. Így mire fizetnének, akkor a pincér mondani fogja, hogy köszönjük rendezve van már, vagy "A hölgy már rendezte" v ilyesmi. Ez egy nagyon udvarias módja a "visszakenyerezésnek". ;)

2016. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ma 13:05

Ez jó, köszi :)

2016. júl. 11. 13:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű dolog ez. Nem csak a nőknek. Apósomék például mindig fizetni akarják a mi kajánkat is, ha együtt megyünk el étterembe, pedig őket sem veti fel a pénz. Ha meg fizetni próbálok, megsértődnek. Szépen meg kell köszönni, amit nyilván jó szívvel adnak, és elfogadni. Én azért vigyáznék ezzel a dologgal, hogy rendezem a számlát, míg a mosdóban vannak. Könnyen megsértődnek az emberek. Persze a párod szüleit te jobban ismered, hogy nekik bele férne-e.
2016. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha adjak, akkor fogadd el. Sajnos, sokan manapsag mar annyira fuggetlenek meg nem tudom en mik akarnak lenni, hogy azt sem tudjak, hogy kell illoen elfogadni egy ajandekot, mert "ok nem huznak le senkit" meg tarsai. Ajanld fel a fizetest ettermekben, de ragaszkodni a fizeteshez legalabb olyan udvariatlan mint kikovetelni azt. Erezd jol magad.
2016. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1-2-re hallgass. Hívd majd meg őket kajálni, vagy ha elmentek valamerre akkor fizess te.
2016. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!