Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza érdekel, akik viszonylag hosszabb ideje vannak együtt, és 18 év felettiek.

2016. júl. 18. 09:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az előző munkahelyemen. Ő 25 volt, én 34. Amikor összejöttünk, ő 26 volt, én 35. Most ő 27, én 36. Szerdán lesz 8 hónapja, hogy együtt vagyunk.
2016. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A munkánk kapcsán ismerkedtünk meg, nem egy helyen dolgozunk, de pár hónapig együtt dolgoztunk egy projekten, miután annak vége lett, elhívott vacsorázni. Azóta, azaz már fél éve együtt vagyunk. (26N, 33F)
2016. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!