Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít, ha valaki nyitott szemmel csókolózik?

Figyelt kérdés

Az idegesít mondjuk túlzás, inkább csak nagyon zavar.

De nem tudom megmondani, miért...

Nuygtasson meg valaki, hogy ő is vagy vele, és nem vagyok egyedül :D


2016. júl. 19. 02:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudom,mert még nem nyitottam ki.
2016. júl. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Egy pasi egészen biztos hogy nézni fogja közben a csajt. Ugyanis minden pasi vizuális típus!
2016. júl. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
sose bízz abban, aki nyitott szemmel csókolózik...
2016. júl. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindig nyitott szemmel csókolózom. Engem nem zavar.
2016. júl. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Mellesleg akkor hogy ha veled csókolóznak? vagy hármasban? Mert ha veled akkor neked is nyitva van a szemed ha látod.


N.

2016. júl. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tud az szexi lenni... ;) N
2016. júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, az én szemem csukva van, így nem is látom, ha a másiknak nyitva van.

Szóval nem zavar, legfeljebb ha mondja valaki, hogy így szokta, akkor nem értem, mi benne a jó neki, de nyilván ő tudja. Nem értem, mit lát olyan közelről, vagy miért jó nézni egy nagy arcrészletet, ahelyett, hogy teljesen átadná magát a nyelvek játékának.

2016. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem is. Nagyanyám azt mondta, fiam sose bízz olyan nőben, aki nyitott szemmel csókolózik. És milyen igaza lett...:/ :)
2016. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Paradoxon. Ha neked nyitva van akkor tudod csak h neki is. Ergo egyikbe se lehet bízni ennyi erővel
2021. szept. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!