Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nyitott szemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nyitott szemmel csókolózik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátom nyitott szemmel csókolózik. Megmondani nem akarom és nem is merem neki, h zavar. Viszont kényelmetlenül érzem magam ha nekem csukva a szemem, ezért én is nyitva tartom.... Mit csináljak, h becsukja a szemét?

Már említette, h sötétben jobban smárolok, és napközben meg alig lehet rávenni. Segítsetek, h vezessem rá, h csukva legyen a szeme?


2008. júl. 26. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólsz ahhoz az ötlethez, hogy csókolózás közben fogd meg a fejét, és szép gyengéden csukd le a szemeit az ujjaiddal! Hátha veszi a lapot! Egyébként szerintem simán elmondhatod neki. Szerintem ha ő nyitott szemmel szereti csinálni, akkor sem túl nagy áldozat becsukni közben! Simán megfogja érteni!
2008. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Nyomd ki a szemét:D
2008. júl. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csókold meg a szemét, utána takard el, majd kezdheted a rendes csókot :-)
2008. júl. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
De miért zavar? Én is szoktam néha lesni, Te úgy szereted, ő meg amúgy.
2008. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Bökd ki neki, hogy a faszba lehet ilyent kérdezni?! Valszeg azt figyeli h te is nyitva tartod e és ezért szemhéj görcsöt kapott!
2008. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt ilyen barátom, állandóan nyitva volt a szeme... zavart, de nem mondtam meg neki. egy idő után hozzászoktam és én is nyitott szemmel csókolóztam vele. bár már szakítottunk, és a későbbi barátaimnál picit nehézkes volt visszaszokni a csukott szemmel csókolózásra :)

de ha ez téged nagyon zavar akkor szerintem mondd meg neki, vagy utalj rá!

2008. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Én 1x azt olvastam sose bízz meg abban aki nyitott szemmel csókol...akkor jöttem rá, hogy kettönk közül én vagyok aki nyitott szemmel csókol...és nem is vagyok hüséges tipus :D
2008. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

hát az elején az én barátom is nyitva tartotta a szemét és személy szerint nagyon zavart engem...először volt h lecsuktam a szemét de nem igazán vette a lapot szal mondtam neki...rákérdeztem h miért tartja nyitva aszemét a válasz az volt h ő e tudja...és megemlítettem azt is h engem kicsit zavar...és nem sokkal utána már csukott szemmel csókolt meg(és azóta is csukva tartja)...szal sztem nyugodtam mond meg neki h kényelmetlenül érint ez téged

cupcup

2008. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a hozzászólóval, aki azt mondta, hogy soha nem bízz meg abban aki nyitott szemmel csókol. Nekem ex-vőlegényem csókolt nyitott szemmel, és rá kellett jönnöm sok év után, hogy végig hazudott nekem, a legalapvetőbb dolgokban is. Azóta már én is elhiszem ez a mondás mennyire igaz.
2008. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%

kényszerisd rá sok hisztivel hogy csukja be a szemét


ha becsukja akkor meg kénszerisd még több hisztivel hogy tartssa nyitva


hiszen neked úgyis csak az számít hogy TÉGED ne zavarjon a dolog és nem az hogy NEKI mi a legtermészetessebb ???

2008. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!