Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nyitott szemmel csókolózik az tényleg nem szereti a párját?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm mondta. És a mostani barátomnak is nyitva van a szeme csók közben , egy ici-picit zavar de nem merek neki szólni? Most akkor a tájat nézi vagy nem tudom:( Mit néz ilyenkor? Mert csak félig van neki nyitva és amikor kinyitottam a szemem úgy láttam mintha engem nézne! De most akkor én is nyitott szemmel csináljam? Nekem automatikusan csukódik be a szemem:( Most velem van baj:(?
2009. dec. 23. 21:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
:|
2009. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
jézus krisztus szentmáriám xD
2009. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nincs szabály. Úgy csókolózol ahogy jól esik.
2009. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor jó:D:D:D:D
2009. dec. 23. 22:02
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

nemár:DD

ez hülyeség

én nekem is nyitva van a szemem mikor csókolózunk de csak azért mert a barátomat nézem közben:) mert annyira imádom(L)

és egyszerűen nem tudom csukva tartani valahogy nem megy

2009. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

én csak sunyin kilesek mindig :D

de am hülyeség, ugyanúgy szeret ha nyitott szemmel csinálja...

2009. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintemis marhaság :D

énis és a barátom is szoktunk leskelődni közbe:P néha meg szemezünk :D sztem ha össze vagy szokva akkor ez teljesen jó :D az elején fura lehet:D

2009. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
:D Ez jó! ...hülyeség egyébként.Én mindig nyitott szemmel csókolózom a párommal.Imádom őt, és imádok belebámulni a meglepett tekintetébe amikor véletlenül ő is kinyitja a szemét csók közbe!Tudom hogy ici-picit zavarja,de olyan édes amikor zavarba jön....engedj te is az érzéseidnek,ha zavar beszéljétek meg,reméllem ti is elröhögitek! Szia!egy éves fiúcska anyukája,és a fiúcska apukájának 8.éve felesége
2009. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanolyan jó mint szex közben egymás szemébe nézni, próbáld ki egyszer, hogy te is kinyitod a szemed.
2009. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
:):):):) Kösziiiii rendesek vagytok:D:D:D Hát majd kipróbálom:)(L)
2009. dec. 23. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!