Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szakít vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szakít vele?

Figyelt kérdés
Már 2 éve tartó vonzalom van köztünk egy sráccal, viszont másfél éve lett barátnője. Azóta is együtt vannak. Én nem keresem őt, mert nem akarok bekavarni a kapcsolatába, nem akarom befolyásolni, de ő mindig keres. Mindig ír, h h vagyok és h hiányzok neki, folyton a kapcsolatáról panaszkodi és h szeretne velem találkozni, mert vonzódik hozzám. Viszont legbelül bennem is meg van a vonzalom, de tudom mi lenne a vége ha kettesben lennénk és a lelkiismeretem nem engedi a barátnője miatt, ezért a találkozásokat mindig el is utasítom. Viszont nem szakít a barátnőjével... És nem értem, h miért. Nem értem mire jó neki ez, mert kb. mindkettőnknek hazudik.
2016. júl. 19. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tűnik a srác sem komolynak sem megbízhatónak. Két éve vonzódtok, de másfél éve van barátnője... Volt fél évetek, hogy kezdjetek valamit egymással. Miért nem lett a dologból semmi?
2016. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira rossz lenne, már szakított volna.


Ez a tipikus beetetős duma, amivel az jön, aki csak félre akar lépni.

Azt mégsem írhatja neked, hogy "A barátnőmet szeretem, és nem fogom miattad elhagyni, de azért egyszer téged is szívesen megraknálak, ha nagyon jó, akár kétszer is. Szeretsz szopni?"

Mivel őszinte nem lehet, így hazudik neked.


A legjobb az lenne, ha te meg innentől nem adnál lehetőséget sem arra, hogy írjon neked. Le kell tiltani, és ki kell iktatni, mert ebből te nem fogsz jól kijönni.

2016. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha úgy is alakulna, én is félnék ezek után összejönni vele, mert végig gondolom, h aki 1x ilyen formában kijátsza a barátnőjét, az legközelebb is kifogja a másikkal...

Igen, volt fél évünk. Az az időszak nekem elég kemény volt. Családban gondok, pár hónappal előtte volt egy csúnya szakításom, minden összejött és mondhatni féltem egy új dologba belevágni. Persze mondtam neki akkor, h miért nem, meg is értette, tartottuk is a kapcsolatot, de ő aztán találkozott a barátnőjével. Én utána sose írtam rá, nem akartam bekeverni. De ő újra és újra felkeresett engem. A kapcsolatuk elején még csak "szia!mizu?" erejéig, utána az idő elteltével mikor gondolom már problémák is előjöttek kezdte el, h "bánja, h nem jöttünk össze" stb szövegek.

2016. júl. 19. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!