Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt gyk-n az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt gyk-n az, hogyha egy lány nem gondolja magát csúnyának akkor leszólja mindenki, hogy nagyképű, hameg nincs önbizalma akkor meg mindenki azzal jön, hogy ne legyen ilyen biztosan ő is szép. Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ugyanarra törekszünk mint a természet...

egyensúlyra


23F

2016. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ide csak olyanok járnak, akik nincsenek magukkal megelégedve és utálják azokat, akik igen. Ennyi csökkent önbizalmú ember ritkán tobzódik egy helyen, mint itt.
2016. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem értem miért szidjátok folyamatosan az itt lévőket. Én több értelmes, kedves lányt/fiút ismertem itt meg. F
2016. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Titusztitusz ***** válasza:
Azért van ez,mert az itteni törzsközönség jórésze csak kötekedni jár ide,meg a frusztrációit,komplexusait levezetni...És az ilyeneknek teljesen mindegy hogy mit ír az ember...
2016. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Van egyltalán még értelme a hasonló kérdéseknek? Mert ha az lenne hogy mindenki kap itt egy kis önbizalmat akkor oké, de mikor olyat aki nem csúnya és nagynehezen összeszedett egy kis bátorságot, hogy ezt kimondja és rögtön le kell szólni...ha már annyi szerencsétlen van itt (és szerintem egyet érthetünk hogy sok itt a problémás) akkor miért nem segítenek egymásnak, miért kell gonosznak,lenni?
2016. júl. 19. 10:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Sztem logikátlan, amit mondasz. Én sose csináltam egyiket sem. akkor most mi van?
2016. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Látatlanban, anonim módon mindenki azt mond, amit akar, ezen nem kell fennakadnod. Egyébként sajnos az is sokszor előfordul, hogy egyesekben túlteng az önbizalom (bár mondjuk az is kérdés, hogy kinek ki/mi a szép), és sokan csak még jobban fényezik az egójukat az ilyesmivel, viszont nyilván vannak normális emberek is, akik nem fellengzősek. Másrészt meg az "én biztosan csúnya vagyok" típusú kijelentésekkel az a probléma, hogy ilyenkor az adott ember automatikusan cáfolatot vár erre a kijelentésére, amit rendszerint meg is kap, és sorban kapja a "dehogy vagy csúnya" válaszokat. Arról nem is beszélek, hogy az utóbbi esetben "illik" is azt mondani, hogy "nem vagy csúnya", mert aki az ellenkezőjét állítja, az megkapja, hogy biztosan egy frusztrált, nőgyűlölő fsz, aki úgy éli ki magát, hogy belerúg a másik szerencsétlenbe. Szóval nehéz igazságot tenni.
2016. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pedig teljesen logikus amit a kérdező ír, én is így látom.
2016. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tegyünk egy próbát. 20 éves, 180 cm magas, vékony lány vagyok. Mellem kicsi, ugyanakkor elég jó alakom van. Hosszú sötétszőke hajam van. Öltözködésem laza, arcom szép, szemem barna. Szépnek vallom magam, és bár nyilván nem tetszhetek mindenkinek, sok pozitív visszajelzést kapok az élettől.

Kíváncsi vagyok, lesz-e értékelve ez a válasz + vagy - irányba.

2016. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Titusztitusz ***** válasza:
9-es...Kaptál akkor tőlem egy zöld pacsit,csakhogy lásd kivel van dolgod...(Szóval néha mentálisan rendben lévő illetők is benéznek ide,mint ahogy azt az én példám is mutatja...)
2016. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!