Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akarja?

Figyelt kérdés

... hogy tobb, mint ket honapig tarto, mindennapos chateles utan vegre skype-on is beszelgessunk? Mindketten huszonevesek vagyunk -en vagyok a no - , es mivel o kulfoldon el, jovo honapban fogunk (elvileg) eloszor talalkozni. Minden tok jo ezt leszamitva. Mar nagyon kivancsi lennek a hangjara (videozni en sem szeretnek, szoval ettol nem kell tartani).


Eddig ketszer mondtam neki, hogy skype-olni szeretnek. Erre azt mondta, jo, majd, meg fel kell telepitenie - amugy nekem is, de hat mibol tart ez? Harmadjara az tortent, hogy elegge magam alatt voltam, de nagyon hosszu lett vola leirni, ezert mondtam, hogy nem irom le, skype-olni pedig meg mindig nem skype-olunk, ahol viszont el tudnam mondani. Onnantol kezdve nem erdekelte a problemam :'D


Komolyan felb asz idegileg, hogy elvileg a nok logikatlanok, de ez a ferfi egy epkezlab magyarazattal sem tud eloallni, hogy miert nem akar skype-olni. Ha mar most nem tud oszinte lenni hozzam, akkor mi a fenet csinalunk??


Szrintetek kerdezzek ra ujra? Emiatt abban sem bizom, hogy augusztusban eljon hozzam. Hiszen, a peldaul szegyenli a hangjat, akkor mi lesz eloben?


Miert nem akarhatja es mit tehetnek en?


2016. júl. 19. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre mit lehet mondani?!

Tudja a fene...

Lehet, hogy beszédhibás, és nem akar elriasztani. Esetleg nem is férfi, csak átbahott.


Annyit tehetsz, hogy nem veszed ezt komolyan, meg nem veszed készpénznek, amit mond. Sőt azt is érdemes megfontolni, hogy esetleg hagyod a bús fenébe...


Két hónap alatt már bőven belefért volna az is, hogy skype-on videó chat-eltek, és látod, hallod, megismered a gesztusait, stb.

Az mindig gyanús, ha egy pasi ennyire szégyenlős...

2016. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem meg elobb is belefert volna. Foleg a mindennapos, tobb oras beszelgeteseink miatt. :/


En is eppen ettol felek, higy valami nagy titkolnivaloja van, es csak rabolja az idomet. Netan majd elobem akar szembesiteni ezzel a hibajaval, mondjuk azert, mert akkor hatha nem menekulok el elole empatiabol.


Nagyon zavar, hogy nem kepes oszinte lenni. Nem tudom, mit var.

2016. júl. 19. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nyugodtan és az alapján lépj. Ha látod, hogy nem stimmel vele valami vagy valamit titkolj, akkor a te érdekedben zárd le ezt az egészet. Csak az idődet rabolja, sok értelme nincs.
2016. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!