Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a párom kiírni, h kapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés
Már többször felhoztam neki, de azt mondja, hogy úgyis ránk tartozik.1 éve járunk. Eleinte, mikor friss volt a kapcsolat megértettem, de most már miért nem lehet. Sok közös ismerősünk van, hiszen egy helyen lakunk, ők tudják. De akkor miért nem lehet kiírni Facebook-ra? Nem akart közös képeket feltenni és azt mondta én se tegyek, mert a mi dolgunk. De ha sokan tudják, hogy egy pár vagyunk, akkor miért kell ez? Miért kell titkolózni? Az előző barátnőjét is vállalta Facebook-on, sőt fotók is voltak róla. Köszi a válaszokat! 23/N (párom 29)
2016. máj. 21. 10:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a masik baratnojevel facebookon tartja a kapcsolatot es gaz lenne kiirni ha nem tud rolad.
2016. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Én pl. dettó nem szeretek kirakni személyes dolgokat a netre, mert nem szeretem, ha bárki beleláthat a magánéletembe - ahogy írtad, akik ismernek titeket, azok úgyis tudják, akik meg nem ismernek, azoknak meg semmi köze hozzá. Ez nem titkolózás (hiszen nem letagad, társaságban gondolom teljesen normálisan felvállal), hanem csak egy teljesen alap diszkréció, hogy nem köti mindenkinek az orrára a magánéletét.


Ha amúgy minden rendben megy a kapcsolatotokban, akkor tök felesleges ezen fennakadni. Ha meg vannak egyéb problémák is, akkor meg nem ezen kell fennakadni.

2016. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én is kiraktam az előző barátnőmet de már többet nem szeretném az ilyet. Nem tartozik senkire a mi saját kis életünk. Nem szeretném, hogy idegenek is lássák, hogy én kivel vagyok kapcsolatban. Sőt, az egész fészbúkos dolgot nem értem... igazi kommunikáció nem nagyon folyik ott, mindenki csak adja ki magából az olyan dolgokat ami épp jön. Ez így nem jó, az emberi kommunikáció meg tisztára elveszik abban a hitben, hogy az majd pótolja.
2016. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem pedig ha jársz valakivel komolyan, akkor ennyivel illik megtisztelni.
2016. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem érdekel a fb, csak suli miatt vagyok fent, ám amikor a barátom mondta, hogy szeretné kirakni meg egy közös képet rólunk, akkor nem problémáztam rajta, belementem. Ha a másiknak fontos és tényleg komoly a kapcsolat, akkor nem értem miért nem lehet belemenni.
2016. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%

Néhány éve egy előző barátnőmmel kiraktam, mert ő nagyon ki szerette volna írni, én meg jót akartam neki. Soha többet. Előző barátnőmmel már nem írtam ki (szerencsére ő se akarta).


Engem borzasztóan irritál, mikor valaki facebookon éli a magánéletét. Váltogatja sűrűn, hogy kapcsolatban, szívecskéket küldözgetnek egymás képei alá, minden "speciális eseménykor" (értsd: esznek, kiléptek az utcára, fekszenek az ágyban) kiraknak egy közös képet valami szöveggel és gyűjtik a lájkokat. Azok, akik online élik a párkapcsolatukat, azoknál magánéletben nem igazán működik.


Szóval én is úgy vagyok vele, hogy kiírni nem (max a házasságot, azt még megértem), közös kép is max olyan, hogyha valamit profilképnek nagyon ki akar rakni, vagy ilyesmi, de nem folyamatosan váltogatva és töltve fel a képeket.


--


Egy témához már kevésbé tartozó megjegyzés: akik folyamatos kényszert éreznek, hogy neten mindenüket megosszák, általában azok az emberek, akik akkor is a mobiljukon lógnak, mikor amúgy társaságban lennének. Aztán mikor épp valami nagyon kedves élményt éltek át együtt, akkor jön a "várjál, csinálnom kell egy szelfit facebookra meg instagramra"...

2016. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Komolyan ennyire fontos ez a rohadt facebook?
2016. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én is valamiért a barátod pártját fogom ebben a helyzetben. Ti ketten tudjátok hogy együtt vagytok, a közeli ismerősötök tudják hogy együtt vagytok, valószínűleg a szüleitek is. Felvállal mindenki előtt. De mi az istennek kell tudni 800 ismerősödnek, akiket soha az életben nem látsz viszont lehet, egyszerűen én sem értem. Ne haragudj. Nem mindenki egyformán van összerakva.
2016. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Aki ennyire tiltakozik 1-2 közös kép ellen, meg hogy ki legyen írva, az majdnem biztos, hogy más lányok miatt tiltakozik. Nyilván nehezebb úgy szédíteni mást, ha az látja, hogy kapcsolatban van az illető.
2016. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

"Aki ennyire tiltakozik 1-2 közös kép ellen, meg hogy ki legyen írva, az majdnem biztos, hogy más lányok miatt tiltakozik. "


Nyilván, így ismeretlenül is mi másból... Elvégre az emberek teljesen egyformák, tehát ha saját felfogásunk alapján általánosítunk, akkor azzal tuti nem lôhetünk mellé...

2016. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!