Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
Félek, hogy egyedül maradok. Az az igazság, hogy imádom a munkám, el sem tudom képzelni, hogy mást dolgozzak. Azonban lehetetlen időbeosztásban dolgozom: délelőtt 10-től délután 15:30-ig, majd 18-tól 22-ig. Tehát nagyjából délután fél 4 vagy 4 és fél 6 között érek rá bármire is, de ez még egy mozira is kevés. Mondjuk este 10 után is össze lehet futni rövid időre, de hétköznap mit tud csinálni olyankor az ember...Szombaton is dolgozom ugyanebben a beosztásban, utána mondjuk el lehet menni valahová, mert hétvége, és másnap nem kell időre kelni. A vasárnapom teljesen szabad. Elég lesz ez valaha valakinek? Hogy fogok így családot alapítani, gyereket nevelni? Szeretnék férjet, gyerekeket, családcentrikus vagyok, de a munkám is fontos, szeretem, és máshoz nem értek.
2016. júl. 19. 13:35
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
22N
2016. júl. 19. 13:37
 2/21 anonim ***** válasza:
Sztem össze tudnánk hozni.
2016. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Biztos megértené az a valaki !

Aki szerelmes lesz ...

2016. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha kellőképpen kellesz majd egy férfinek, ez semmiség. Minden megoldható.
2016. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Párkapcsolathoz elég lehet, főleg ha a munkahelyedhez közel laksz, de gyereket így ne vállalj!

Gyakorlatilag csak vasárnap találkoznál vele, és mindenki nevelné, csak te nem.

Nekem már a délutános hét is sok, és a gyerekeknek is, pedig már annyira nem kicsik.


Mondjuk az is igaz, hogy pasija válogatja. Akinek arra van igénye, hogy a háztartást is vidd, biztos fog reklamálni, hogy csak aludni jársz haza egész héten.


De ha nem költöztök össze, akkor egy könnyed kapcsolatnál ez még megoldható.

2016. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne elég, de biztos valakinek igen.

Dolgozhatod ugyanezt, de más és ideálisabb munkaidőben, más munkahelyen vagy saját cégnél. Plusz nagyon fiatal vagy még.

2016. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Engem már meggyőztél. Elhivatott vagy, nem vagy lusta, családot akarsz a későbbiekben, gyermekeket. Tényleg, na, ennyiből biztosan szuper nő vagy. Csináld a munkád, dolgozz, ha szereted, aztán majd jön valaki, aki megért és kitart melletted. De a vasárnapot szánd csak rá. :) Viszont ha majd a gyerekekig juttok, akkor add fel ezt a munkát, keress valami mást, még akkor is, ha kevésbé szereted, mert nem lesz időd mellette/mellettük lenni. Pedig ugye az az igazán fontos.
2016. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Mit dolgozol?

A férfi részéről türelem kell és rugalmasság, ha szerencséd van találsz ilyet, de nagyon ritka, aki nem hagy ott emiatt. Ilyen szempontból jó, hogy nem férfi vagy. A nők ezzel kapcsolatban nem elnézőek, amelyik meg igen azt meg kell becsülni, mert vagy nem vagy fontos neki, vagy annyira szeret, hogy erre is hajlandó.

Házasságban más, mert ott közös háztartásban vagytok. Ez inkább randizgatásoknál probléma. Ott sok időt kell együtt tölteni és nehéz megoldani, hogy egy hétbe besűrítsd. Ha beteg leszel vagy ügyet intézel, már nem is találkoztok és várhat megint egy hetet. Már ha vár és nem hagy ott. Nem árt a jó szervezőkéség és rugalmasság mindkét részről. Eközben meg éreztetni kell a másikkal, hogy fontos neked is: kommunikálj vele akár telefonon, facebookon ha nem tudsz vele találkozni. Egy-egy üzenet mindig jól jön nap közben és este, amiből tudja hogy gondolsz rá. Hülyesség, hogy csak a férfiaknak kell ilyet csinálni. Ez mindenkinek jól esik és nem fog ellaposodni vagy kihűlni a kapcsolat.


Vagy keres olyan munkahelyet, ahol nem ilyen a beosztás, vagy keres olyan munkát ami nem indokolja ezt a beosztást.

2016. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Akárhol végezném ezt a munkakört, mindenhol ebben az időbeosztásban működnék, színházi dolgozó vagyok. Színház nélkül viszont létezni sem tudok :( A másik oldalon pedig tényleg iszonyúan családcentrikus vagyok, ha tehetném, 3 gyerekem is lenne. Jaj Istenem :(((
2016. júl. 19. 13:57
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már értem, hogy miért dramatizálod túl ezt az egészet...
2016. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!