Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
Félek, hogy egyedül maradok. Az az igazság, hogy imádom a munkám, el sem tudom képzelni, hogy mást dolgozzak. Azonban lehetetlen időbeosztásban dolgozom: délelőtt 10-től délután 15:30-ig, majd 18-tól 22-ig. Tehát nagyjából délután fél 4 vagy 4 és fél 6 között érek rá bármire is, de ez még egy mozira is kevés. Mondjuk este 10 után is össze lehet futni rövid időre, de hétköznap mit tud csinálni olyankor az ember...Szombaton is dolgozom ugyanebben a beosztásban, utána mondjuk el lehet menni valahová, mert hétvége, és másnap nem kell időre kelni. A vasárnapom teljesen szabad. Elég lesz ez valaha valakinek? Hogy fogok így családot alapítani, gyereket nevelni? Szeretnék férjet, gyerekeket, családcentrikus vagyok, de a munkám is fontos, szeretem, és máshoz nem értek.
2016. júl. 19. 13:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Abszolút nem érzem úgy, hogy túldramatizálnám, szerintem roppantmód valós a probléma, ahogy ezt pár válaszoló alá is támasztotta.
2016. júl. 19. 14:09
 12/21 anonim ***** válasza:
45%
Járok színházba és sok színésznek vn gyereke, családja. beszélgess a kollégákkal, kérdezd meg hogyan oldják meg.
2016. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Kedves, nem minden színházban ez az időbeosztás. Színházközeli életet élek. A mi színházunkban személyes kapcsolatban vagyok a fénytechnikussal, hangtechnikussal, díszlettervezővel, pénztárossal, színházigazgatóval, titkárnővel, barkácsossal, meg a színészeink nagy többségével. Sőt, a jegyszedőkkel is. Tény, hogy kisebb városban vagyok, de egyikőjüknek sem ennyire kötött a munkaideje. Jó, persze premier előtt mindenki többet dolgozik, de egyéb időkben messze nem olyan kötelességgel.

Te mit dolgozol pontosan, ha szabad?

2016. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem színész vagyok, ők kevesebbet dolgoznak. A próbák valójában 10-től 14-ig, 18-tól 22-ig vannak. Nekem 2 óra után még sok dolgom van, adminisztráció, egyeztetések, stb. Fél 4 előtt nem sokszor szoktam végezni, jó esetben is leghamarabb 3-kor.
2016. júl. 19. 14:15
 15/21 anonim ***** válasza:
46%

Én meg írtam neked, hogy össze tudnánk hozni, tehát nem probléma.

Érdekes módon ez nem jutott el az agyadig.

Ha z volna a legnagyobb gond vele egy randinál, elhiheted, hogy én adaptálódnék akkor a munkarendedhez, mert nem szabad veszni hagyni.

Ezen nem fog múlni, sokkal több más baj van ma a nőkkel, mint az idétlen munkarendjük...

2016. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Az én pozíciómban dolgozók (művészeti asszisztens) minden színházban ilyen időbeosztásban vannak, hiszen mindenhol 10-től 14-ig és 18-tól 22-ig vannak a próbák. A fénytechnikusok, kellékesek, hangosítók, díszítők, stb tényleg máshogy dolgoznak, mindig más van beosztva közülük, illetve egyéb szabályozások is vonatkoznak rájuk. A színészekre szintén, hiszen nem minden próbán kell jelen lennie mindenkinek.
2016. júl. 19. 14:17
 17/21 A kérdező kommentje:
Természetesen örülök, hogy akad, aki nem utasítja el ezt az életformát egyből, de annyira szenvedélyesen szeretnem ezt az egészet, illetve annyira szenvedélyesen szeretnék szerelmet, családot is, hogy tényleg ekörül forog mostanában minden gondolatom, hiába vagyok még fiatal.
2016. júl. 19. 14:20
 18/21 anonim ***** válasza:
Akkor 3 gyerek rendel! :D
2016. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy másik színházi dolgozót.:) Aztán csináljatok egy hang- és egy fénytechnikus kisgyereket, vagy neveljétek azzá őket, máris béke lesz.:)
2016. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Figyelj, mindent lehet, csak akarni kell. Gondolom azért rugalmasabb és empatikusabb a főnökség, mint egy multicégnél, és ott is meg lehet oldani, hogy egy állást két kismama oszt meg, négy órás váltásban dolgoznak, hol az egyik kezd, hol a másik. Így jut idő a gyerekekre is, megmarad az egyikük munkahelye (a régi mérnök lányé), és gyakorlatot szerez a másikuk, meg persze keresnek is vele annyit, hogy elég legyen.


Szóval ha csak ezen múlik, hogy családod legyen, akkor ne tartsd vissza magad! :D


Ahogy látod, pasik meg sorszámot húznak, hogy fél négytől hatig kitölthessék az üres óráidat.

2016. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!