Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevetted, hogy a világot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevetted, hogy a világot pároknak találták ki?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos kor felett az ember egyszerűen nem jut egyről a kettőre pár nélkül. Egyrészt anyagilag, mert egyedül egy albérletet fenntartani elég húzós, másrészt társadalmilag sem. Általában 25 év felett már kezdenek megállapodni az emberek, így a barátok is elmaradoznak, vagy legalábbis kevesebbet érnek rá. Nem tudsz elmenni kivel még egy kirándulásra vagy nyaralásra sem. A családi, baráti programokra is mindenki párban érkezik, és furcsa felesleges x.-nek lenni. Gyakorlatilag vagy egyedül csinálsz mindent, vagy nem csinálsz semmit.

Még ha valaki nem is vágyik komoly kapcsolatra, ezek miatt előbb-utóbb úgyis rá kell szánnia magát.

Ti észrevettétek ezt? Nem olyan, mintha mindent pároknak terveztek volna?


2016. júl. 19. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban családoknak, de azon belül pároknak is, persze. Igen, észrevettem, a társadalmi berendezkedésünk ilyen.
2016. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
baromság! kirándulni és nyaralni lehet egyedül is.
2016. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

* tanulni kell, vállalkozni és akkor nem nehéz albit találni vagy lakást venni pér nélkül.


Persze siránkozni, okokat és kifogásokat keresni könnyebb!

2016. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ki akar egyedül kirándulni vagy nyaralni? Az nagyon unalmas! Nem a pénz a lényeg, bár azért azt állítani, hogy mindenki aki tanul, az jól is keres, az túlzás. Nekem pl gazdasági diplomám van, és nettó 150-et keresek. Ez nem olyan rossz szerintem, legalábbis felénk (Kelet-Magyarország), de lakást jó soká fogok ebből venni, főleg úgy, hogy több mint a fele elmegy albérletre és rezsire. De ez már másik kérdés.
2016. júl. 19. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

€n elmentek TÖK EGYEDÜL discoba!


Egy csaj a pasijával oda oda jöttek táncolni, majd a csaj a mosdoban megkerdezte hogy egyedül vagyok? Mert nem akarja elhinni hogy egyedül ekkorát partizok magamban XD



28N

2016. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én gazdag, elkényeztetett fiú vagyok, úgyhogy annak ellenére, hogy egyedül vagyok különösebb problémáim nincsenek a világgal. Amúgy igazad van, pároknak van kitalálva, nekem azonban csak úgy nem kell pár, ha majd megismerek egy lányt, akit szeretek, akivel teljes az összhang, azzal majd összejövök.
2016. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4

Dehogy unalmas egyedül nyaralni!!! Én már évek óta így csinálom, és sokkal több leszek ezektől. Miért? Mert nekem, egyedül kell eljutnom a helyszínre, megtalálni a szállást, beszélni a szállásadóval, lefoglalni mindent, kitalálni a programokat, stb. Ezzel sokkal inkább az enyém lesz élmény, miközben sokat is fejlődök. Különösen, ha külföldi útról van szó. Hovatovább, ha egyedül mész, hamarabb szóba elegyedsz idegenekkel a reggelinél, kérdezed a napjukról, terveikről, így fejlődik a kommunikációs képességed is, miközben nagyon érdekes sztorikat hallasz. Túrázni is megyek egyedül, és eddig mindig találkoztam érdekes emberekkel a túra alkalmával.

Ha párban, társsal megy az ember, akkor ezek az élmények elmaradnak. Szerintem nem szabad bezárkózni csak azért, mert valaki éppen egyedül van. :) Én is bizonyíték vagyok arra, hogy van élet egyedülállók számára. :)

Azért is kell menni, hogy legyenek élményeid, és ne csak arról tudj beszélni, hogy otthon ültem és a telefonomat nyomkodtam. :) Tényleg hihetetlen sztorik tudnak keveredni így. :) Sőt, két ilyen kimozdulásom alkalmával megismertem 1-1 srácot is. Szóval nem elkenődni, hanem menni. :)

2016. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!