Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik társkereső oldalon találtak rá a szerelemre?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam h társkeresőn lehet találni valakit akinek komolyak is a szándékai. Regisztráltam és úgy tűnik találtam. Csak az a baj hogy félek a pofára eséstől. De aki nem kockáztat nem nyer. Mennyi ideje vagytok vagy voltatok együtt? :D 19/L

2015. jún. 27. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legfontosabb, hogy a netes társkeresést egy lehetőségnek kell felfogni. Lehet szimpatikus a neten, de ugye a személyes találkozás dönt el mindent majd.

Ha szimpatikus neked, megbeszéltek egy találkozót és minden kiderül :) Mivel a szerelemről kérdezel, gondolom úgysem az első randin akarsz ágyba bújni vele, néhány találkozás után meglátod milyen Ő valójában.

Én és a legjobb barátom is neten ismertük meg a jelenlegi párunkat(mindketten 25/F). Én másfél éve vagyok a kedvesemmel, a barátom pedig lassan kettő, már el is jegyezte a lányt.

2015. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

11 hónapja vagyunk együtt :)

21/L 27/F

2015. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D :D
2015. jún. 27. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Énis akarok :-) 24/f
2015. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 éve vagyunk együtt és van egy 10 hónapos kislányunk:)
2015. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!