Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoltok, amikor elsétál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltok, amikor elsétál előttetek egy nagyon szép és vonzó lány?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 17:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az hogy külsőleg szép és vonzó még nem jelenti azt rögtön hogy kezdenék is vele valamit. Ha mondjuk a szemem sarkából látom hogy kedves mosolygós a lány, és ha esetleg egymásra akad a tekintetünk és rám mosolyog ha én rá mosolygok és nem néz rám undorral vagy semlegesen, akkor megpróbálnám összeszedni magam amennyire tudom és megszólítani őt. Leginkább én nem a szexre gondolok hanem arra hogy jó lenne őt megismerni, és esetleg elhívni valahova egy kis ismerkedésre. Bár sajnos sok kedves szép lányt ismerek. Én nekem nagyon bejönnek az átlagos lányok is, de akikkel úgy tudtam beszélgetni pl boltos csajszival vagy valahol olyan helyen pár kedves szót ha váltottunk mindig az lett a vége hogy neki van barátja így sajnos nagyon sok kedves, vonzó lányra gondolom azt elsőnek hogy biztos van barátja vagy valakije és kb esélyem nincs nála. Én nem szexre hajtok hanem arra hogy legyen mellettem egy kedves, aranyos lány aki ha nem is annyira vonzó, de legalább velem jól érezze magát és viszont szeressen ha úgy alakulnának a dolgok. Én nagyon régóta vágyom egy barátnőre aki kedves, aranyos, jófej, szeret viccelődni, de tud komoly is lenni és kölcsönösen megtudunk bízni egymásban. Az hogy külsőre mennyire szép és vonzó ez így jó kérdés mert mindenkinek más a szép.


24/F

2016. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vajon tudna-e nekem lelki és szexuális téren újat mutatni?
2016. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha egy csinos, számomra szép nőt látok az utcán, akkor nem a "demegba**nám" jut eszembe. Inkább, csak annyi, hogy szívesen elhívnám randira. 32F
2016. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!