Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrült a barátnőm? Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrült a barátnőm? Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
20 éves, most leszünk 1 éve együtt és az elmúlt egy hónapban egyre furcsább... Pl mentünk egy házibuliba a haveromhoz, hirtelen elkezdett sírni.. Megkérdeztem mi a baj, azt mondta, neki nincs kedve menni mert fáradt... aztán volt, hogy megbeszéltük, hogy Balcsira megyünk ismerősökkel, 10 kor indulunk vonattal. Erre ő az indulás előtti reggel felhív, hogy ne haragudjak de ez most nem megy neki, majd délután lemegy egyedül és csatlakozik hozzánk. Miközben ezt mondta akkor is bőgött.. Én nem értem.. Amikor rákérdezek nem ad magyarázatot.. Azt mondja sajnálja..
2016. júl. 19. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért nem tud őszinte lenni veled. 1 éve együtt vagytok, ennyire bizalmatlan nem lehet veled szemben, hogy képtelen kinyögni, hogy mégis a franc baja van?!


Szerintem ne hagyd annyiban. Mond meg neki, hogy ez így nem pálya, hogy nem őszinte veled, és gőzöd sincs, hogy miért sír. Szeretnéd megérteni a helyzetét, de úgy nem fogod tudni és még segíteni sem, ha semmit se mond neked.

2016. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Kiszeretett belőled csak nem tudja megmondani vagy van valakije.
2016. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A sirasoknal ki volt az a szemely, akirol tudta, h ott lesz? Azzal kapcsolatos talan.

A csaladjabsn van baj? Dolgozik vmit? Srgit vkijenek?

N

2016. júl. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Megprobalta vmrlyik haverod megeroszakolni talan. Azt nem merik meg elmondani. Vagy ajanlstott tettek neki, o visszautasitotta.

N

2016. júl. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmmm... kolléganőm akkor volt ilyen "ok nélkül" sírós, mikor elköltözött a szeretője, de ezt ugye mégsem mondhatta el a pasijának, hogy utána sír.


Én akkor voltam ilyen "ok nélkül" sírós, mikor teherbe estem (tervezett baba), és még sejtelmem se volt róla. Bármin képes voltam bőgni, de tényleg, egy átlagos telefonbeszélgetéstől kezdve a reklámokig. Imádom a hormonokat...


Azt senki se fogja megmondani, hogy a te barátnőd miért ilyen sírós, tudja a fene. Az a gond, hogy nem hajlandó elmondani, ez a tipikus "látványosan szenvedek, hogy észrevedd, de találd ki mi bajom van, mert tudnod kéne".

Lehet, hogy nagyon reméli hogy meg fogod kérni a kezét, mindig arra számít, hogy nnaaa maaajd most jön a lánykérés... aztán kikérdezi a haverokat, és nincs semmi. Akkor inkább el se megy.


De ciki lenne ezt kimondani, hogy ő erre vár, neked meg eszedbe se jut.

Így nagyjából érthető lenne ez a hisztis pi.csa viselkedés.

2016. júl. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!