Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki megőrült taknyos kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki megőrült taknyos kis kölyökkorában?!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és mindenki ki van akadva, hogy nem akarok pasit. Persze vannak olyanok, hogy még nem volt pasijuk, de olyan nincs, hogy ne is akarna. Könyörgöm, még szerencsétlen kis gyerekek vagyunk, akiknek a világot kéne felfedezniük... és nagyon idegesítő tud lenni, hogy mindem velem egykorút egy pasival kézenfogva látok... rosszabb esetben hallok magam mellet egyes hangokat... mindenki smárol, én meg azt kérdezem, hogy valaki jön-e hintázni. Legyek én is olyan, mint a többiek?

2012. jún. 22. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem őrült meg mindenki. Vannak normális lányok is, mint te.
2012. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
add önmagadat. lehet nálad később jön el a pasizós időszak. én is 14 vagyok, bár nekem kéne csaj :)
2012. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
te nyugodtan tedd azt amire vagysz nem leszel kevesebb tole!
2012. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végre találtam egy normális embert!! :DD Én 13 éves vagyok, hidd el, azért vannak még olyanok, akiknek még helyén van, és megvan az eszük...
2012. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a helyzet:D

Ki vannak rám akadva, hogy miért nem smárolok már valakivel, viszont szerintem nem gáz...csak nem találtam még egy rendes srácot, akivel lehetne:// egyik barátnőm már jóval elölrébb tart(ezt nem ragoznám) én meg arra gondolok h még fel se nőtt és máris ilyenekkel foglalkozik -.-


mindenesetre örülök, hogy még valakinek helyén van az agya:)

13/L

2012. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!