Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókoltam egy másik fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoltam egy másik fiút, megbocsájtható?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom, de az elmúlt hónapokban lelkileg állandóan a földbe tiport. Nem foglalkozott velem, semmit se beszéltünk meg. Gyengédséget is szeretkezés előtt mutatott csak. Keringőzök egy fiúval és tetszett hogy törődik velem, kedves volt és megértő. Eleinte eszembe sem jutott semmi de később mikor már nem bírtam tovább rájöttem hogy tetszem ennek a fiúnak és arra is hogy nekem az kell ha tiszteljenek és szépen bánjanak velem. Elcsattant egy csók, amiért borzalmasan érzem magam és érezhetem is. El szeretném mondani a páromnak viszont félek. Ezt csak magamnak köszönhetem, de ha egyszerűen belekényszerített a bunkóságával és nemtörődömségével ebbe? Megbeszélhető még, vajon megtudna bocsájtani? Ti megbocsájtanátok?
2014. szept. 28. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, és nem is érdemes
2014. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen az!

Akár milyen farok is vele vagy! Ha nem szereted szakits vele de amíg vele vagy ne csinálj ilyet

2014. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy miért vagy egy olyan fiúval, aki hónapok óta "lelkileg földbe tipor", aki ne foglalkozott veled, akivel semmit sem tudtatok megbeszélni, és aki csak szeretkezés előtt mutat feléd gyengédséget?
2014. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akár mennyire hihetetlen a történtek után, tényleg borzalmasan szeretem és sosem akarom elveszíteni, de egyszerűen nem bírom tovább, inkább tűröm mint hogy elveszítsem, így viszont nagyon nagyot hibáztam és ez sem megoldás
2014. szept. 28. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semi baj azzal,h csomoloztal valakivel es jolesett,nyilvanvaloan h nem egy etikus lepes volt,de ertheto:-))


En a helyedben szakitanek a pasiddal mert aki nem tesz most boldogga az kesobb sem fog.Biztonsag,kenyelem es hasonlok miatt ne maradj senkivel egyutt:-)))


Ha elmondod neki akkor soha tobbet nem fog megbizni benned,illetve kesobb majd felhasznalja ellened vitakban szoval ne mondd el neki,teljesen felesleges.


Inkabb lepj tovabb es kezdj uj eletet,mert erzelmileg (el nem itelneto modon) mar regen eltavolodtal tole:-)))

2014. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném.

Szerintem elég egyszerű a képlet: ha szeretsz valakit, akkor mással nem akarsz se csókolózni, se d*gni, stb. Ha meg akarsz mással, akkor ott nem kicsik a bajok a kapcsolattal.

Ha valaki egy kicsit is szereti a másikat, akkor nem fog csak úgy egy csók elcsattanni, akármennyire is jó pasi, vagy kedves, aranyos, stb. az illető.

És nem, nem kényszerített bele semmibe.

Viszont! Én nem értem, hogy miért jársz még mindig ezzel a balfékkel? A leírásod alapján egy tökéletesen működésképtelen kapcsolatban élsz, ahol semmi remény nincs arra, hogy bármi megváltozzon, sőt... Mi értelme ennek? Miért nem szakítasz vele? Miért nem jössz össze olyannal, aki tényleg szeretne? (Mert szemmel láthatóan érzelmi kötödés már nincs az aktuális pasid felé.) Miért csak hülyíted azt, aki tényleg nőnek tart? Miért ahhoz ragaszkodsz, aki emberszámba se vesz?

2014. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hallod, te aztán jó nagy szemét vagy. Megcsalod a barátod, aztán még az egészet rá is kened, hogy hát ő tehet róla, mert bunkó. És ha legközelebb nem hoz rózsát a névnapodra, le is fekszel valakivel? Ha tényleg ekkora bunkó veled, 2 dolgot tehetsz. 1: KOMMUNIKÁLJ! Ha nem mondod neki, mi a baj, nem fogja tudni. 2: Ha ezek után is bunkó, hagyd ott. Ha meg őrülten szeretsz egy olyan pasit, aki állításod szerint a földbe tipor, ott azt hiszem nem a pasival van baj...
2014. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Annyira borzalmasan szereted, hogy simán lekaptál egy másik srácot, igaz?

Mi lesz a következő? Olyannyira szereted, hogy a nagy szerelemben valaki mással megdugatod magad?

2014. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"lelkileg állandóan a földbe tiport"


"nekem az kell ha tiszteljenek és szépen bánjanak velem"


"tényleg borzalmasan szeretem és sosem akarom elveszíteni, de egyszerűen nem bírom tovább, inkább tűröm mint hogy elveszítsem"


Nem érzel ebbe némi ellentmondást?



"de ha egyszerűen belekényszerített a bunkóságával és nemtörődömségével ebbe?"


Függetlenül attól, hogy mit tett, hogy viselkedett veled, nem kényszerített bele abba, hogy mással csókolózz.


Mint ahogy abba sem kényszerített bele, hogy mindazok után kitarts mellette, amit az első két sorban leírtál. Szabad akaratod vagy. Az, hogy kitartasz mellette mindazok ellenére, amit leírtál, a te döntésed.


Szerintem te kényszeríted bele saját magadat egy olyan kapcsolatba, amiben nem vagy igazán boldog, és te magad is tudod, hogy az a csók, - amitől most érthető módon lelkiismeret furdalásod van - annak a nyilvánvaló jele, hogy kielégítetlen érzelmi szükségleteid vannak, vágysz valamire, amit tőle nem kapsz meg.

2014. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!