Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás volt? Megbocsájtható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás volt? Megbocsájtható? Borzalmasan érzem magam.

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyok együtt a barátommal, ő idősebb nálam. (28 éves)

1 hónapja Dubaiban van, munka miatt, persze előtte megbeszéltük, hogy várunk egymásra és minden oké lesz. Ritkán (kb. hetente kétszer) beszélünk, és nagyon szenvedek...

Bulizni voltunk két napja a barátaimmal, és van köztük egy srác, aki korban sokkal közelebb van hozzám (22) és vele volt egy időszak, amikor "barátság extrákkal" kapcsolat volt köztünk. Én kellemesen, ő saturészegre itta magát, és bennem előjött valami, az hogy 1 hónapja nem ért hozzám pasi, nem bírtam ki, és egymás szájába találtuk magunkat...csak pár csók volt, mert rögtön észbekaptam és eltoltam magtól...de így is nagyon rosszul érzem magam. Tudom, hogy nem volt érzelmi alapja, de nemtudom, a barátom hogy reagálna, ha megtudná...

Mit tegyek? Elmondjam neki? Ti mit reagálnátok?

21L


2015. ápr. 30. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

21 éves létedre eléggé naív vagy :D


Szerinted a barátod mivel tölti a szabadidejét Dubai-ban?Biztosan nem azzal hogy a közös jövőtökről álmodozik

2015. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Mármint, ha a "barátnőm" elmondaná, hogy részegen a szintén részeg ex-dugópajtásával csókolózott mert egy hónapnál tovább nem bírja ki, hogy ne dugjon?


Valószínűleg azonnal lapát lenne. És még csak a csók esne a legkevésbé rosszul.

2015. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Ne mond el.Mindenki megbotlik néha.Nem gàz.
2015. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség elmondani,mert még kidob a végén.
2015. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1 egész hónapig nem ért hozzád pasi? Hát hogy bírtad ki? -.- Szörnyű.
2015. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
az, de ez nem szàmít. nem annyira nagy ügy, h ezen paràzz
2015. máj. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen megcsaltad. Neked hogy esne ha ő mással csókolózott volna?

Egyébként eláshatják magukat azok a válaszolók aki azt tanácsolják, hogy ne mondd el.

2015. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Àsd el magad te.
2015. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt követtem el, csak ráadásul a párom unokatesójával, és miatta nem mondtam el rögtön másnap, mert neki is volt barátnője és megkért hogy senkinek..csak aztán kiderült hogy valaki látott minket, leadták a drótot a srác barátnőjének, és így már muszáj volt elmondanom a páromnak, különben mástól tudta volna meg..most épp a szakítás szélén állunk, ennél jobban nem is ronthattam volna el..

21/L

2015. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!