Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért köszön folyton, ha annó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért köszön folyton, ha annó megalázott?

Figyelt kérdés

Pár éve próbálkoztam egy lánnyal több alkalommal is ,aa vége az lett ,hogymegalázott és röhögött rajtam pedig semmi rosszat nem tettem ,semmi okot nem adtam rá,amivel ezt érdemeltem volna ,ahelyett, hogy egy kulturált nemet mondott volna. Jó ideje ,pár éve nem láttam ,mostanában mindig belefutok ,és rám köszön. Ezt én nem szoktam elfogadni ,nincs értelme még ennyi erejéig sem megszólítanom. Levegőnek nézem. Az a kérdésem ,miért kell nekem kalapolgatnia ,ahelyett ,hogy leszáll rólam!?

Ne mondja senki ,hogy illendőség miatt ,mert fogalma sincs róla ,hogy mi az . folyton bámul,és ez zavar. Miért teszi mindezeket egy ilyen tahó nő!?


2016. júl. 20. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Mert sérti a büszkeségét, hogy már nem loholsz utána.
2016. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Jólteszed,h levegőnek nézed, maradjon is így.De akkor tényleg maradjon is így.
2016. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne zavartas magad. Ne vedd figyelembe, ha úgy érzed, ezt érdemli. Márpedig, ha megalázott, akkor ez is egy út. Volt már velem is ilyen. Szegény lány, még most is ír nekem évente egyszer kb. Pedig már öt éve...
2016. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet jobb csávó lettél, és már bejönnél neki. Hidd el tudom milyen ez, 40kg-ot fogytam érettségi óta, 5 éves osztálytalálkozón úgy kellett levakarni magamról a lányokat. :D 23/F
2016. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sok nő, le sem ejt, míg futsz utána. Viszont, mikor levegőnek nézed, fordul a kocka és ő próbál közeledni.
2016. júl. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ó hát a férfiak is ezt csinálják.
2016. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pár év alatt változhat a személyiség vakamennyit,leheet csak később tudatosult benne,milyen bunk ó volt.

Sok mindent.megbánunk,amit régebben tettünk.

Lehet próbálná.jóvá tenni.

De passz. Nekem most ez jutott eszembe. Lehet hülyeséget irtam

2016. júl. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

honnan veszitek, hogy most a csaj bele van esve a kérdezőbe? Nekem soha nem volt ilyen, hogy futottam egy lány utàn, nem kellettem, majd amint abbahagytam, fordult a kocka. Soha!


és ha amúgy teljesen elfelejtette az egésszet?

2016. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az is egy lehetséges opció, hogy csaj nem is tudja, hogy anno megalázott téged - a legtöbb lánynak az érzelmi intelligenciája kb. 0, ha férfiakról van szó, elvégre ahhoz vannak szokva, hogy az ő gondolataikat meg érzéseiket próbálják kitalálni a férfiak, és nem fordítva.


Én egyébként azt csinálnám, ha már ennyire láthatóan tüskét hagyott benned a dolog (nekem is megvannak a maga ilyen tüskéi, szóval ismerem az érzést), hogy legközelebb, mikor rád köszön, akkor odamennék, és megkérdezném, hogy mégis mi a manó baja van, és ezt most tényleg komolyan gondolja-e a múltkori után, vagy csak szórakozik veled?

2016. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért én a köszönést nem verném a párkapcsolati dolgok közé.
2016. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!