Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egyik lány barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyik lány barátja nekem sose köszön, csak ha együtt vagyunk, jó döntés lenne szóvá tennem neki?

Figyelt kérdés

Párommal két éve vagyunk együtt.

Több lány haverja is van, akikkel kijártak anno bandázni, viszont mióta együtt vagyunk már kevesebbet, nem is keresik egymást, szóval nem olyan igazi jó barátság volt köztük, csak ha unatkoztak egy baráti körben voltak.

Még az elején bemutatott nekik(volt akit ismertem már látásból) sőt volt,hogy együtt beültünk valahova, viszont annyira nem tudtunk egy hullámhosszra kerülni,hogy az már kínos volt.

Nem tudtunk miről beszélgetni, amiről ők dumáltak én nem is tudtam hozzászólni, csak nézték a műkörmöket, alig vártam hogy szabaduljak onnan.

Ezek után nem erőltette egyikünk sem a találkákat, a párom is látta,hogy teljesen ellentétek vagyunk.


Viszont gondoltam legalább köszönő viszonyban maradunk, az elején 1-2 alkalommal így is volt,aztán észrevettem, hogy nekem már az egyikük sosem köszön. Volt többször,hogy én köszöntem, de ő mintha meg sem hallotta volna. Vagy egy barátnőmmel sétáltunk,és a barátnőmet megállította,hogy kérdezzen valamit, nekem még csak nem is köszönt.

Ha a barátommal vagyok persze akkor még jó hangosan mondja,hogy sziasztok.


Kezd idegesíteni ez az egész, hogy a barátom előtt benyal, nekem még csak nem is köszön, arra gondoltam beszólok valamit neki.

Szerintetek van értelme vagy hagyjam a francba? Esetleg volt még valaki így?19l


2016. júl. 11. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit rugózol ezen? Nem mindegy? Én örülnék neki. A többség nagyon túllihegi ezt a köszöngetés dolgot. Én csak kiemelt embereknek szoktam + hivatalból. Szarok rá, hogy emiatt sokan rinyálnak. Miért kellene jópofizni azzal akit nem bírok? Sosem értettem ezt a "kamu-illemet". szerintem tisztességesebb egy őszinte "bnkóság", mint egy kamu jópofis "ugyilibugyili sziókácska".
2016. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak az idegesít,hogy amikor meg a párommal vagyok akkor nyalizik és köszön mindkettőnknek.

Miért nem köszön akkor is csak neki, ha engem annyira nem bír?Hozzáteszem semmi rosszat nem csináltam neki.

De persze nem akarja, hogy a párom bunkónak gondolja...

2016. júl. 11. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretné, ha a barátod az övé lenne, és haragszik rád amiatt, hogy nem vele tölti az idejét, hanem veled. Abból, hogy ilyen szinten levegőnek néz a csaj, már kitalálhattad volna, hogy vetélytárs.
2016. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de eleinte nem volt ez,legalábbis nem vettem észre.

Egyébként neki is van barátja,ekkora ribi lehet?

2016. júl. 13. 00:17
 5/5 anonim ***** válasza:
mert utál mint a sz.art, meg versenytársként tekint rád, de amugy meg jópofizik a párodnak..te mindenképp több vagy nála
2016. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!