Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi még arra sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi még arra sem képes, hogy egy két hetes online beszélgetés, ismerkekedés után egy italra elhívjon, az már rég veszett fejsze nyele?

Figyelt kérdés
Azt mondja, inkább beszélgetni, barátkozni szeretne, de bármire nyitott, és hogy gondolkodik, hogy adjon-e esélyt. Ritkán keres ő először chaten, de mikor én írok rá, akkor bőszavúan válaszol, nem késik a válasszal. Kérdeztem, hogy esetleg untatom-e, azt mondja nem. Kérdeztem, hogy esetleg zavarja-e valami, erre is azt mondta, hogy nem. Mi már egyszer találkoztunk élőben, vagyis élőben találkoztunk először, már akkor elkezdtünk dumálni, ez azóta tart, viszont én nem szeretem ezt a hónapokig tartó chatelést, ő pedig semmi konkrétat nem mond. Vajon azért, mert lehetséges, hogy mint ember tetszem neki elsősorban, és nem mint egy potenciális jelölt?
2016. júl. 20. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet. De szerintem az a legvalószínűbb, hogy nem indítod be igazán érzelmileg. Vagy lehet ezer fajta féleleme, szexualitástól, párkapcsolatoktól, egyéb életkörülményei miatt.
2016. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért lehet, mert van valakije, veled csak cicázik, jó vagy neki egó növelésnek. Esetleg nem jössz be neki valójában, de ezt nem akarja a szemedbe mondani, mert dumálni jó vagy
2016. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem várok arra, hogy valaki "adjon nekem esélyt".

Ez az a pont, amikor leszrom, és tovább lépek.

Vagyok aki vagyok, és ha két hét nem győzte meg arról, hogy érdemes meginni velem egy kávét, akkor én nem könyörgök. Ennyire nem vagyok elkeseredett. Gondolom te sem. Akitől akarsz valamit, arra van időd és energiád, akitől meg nem, annak vannak kifogásaid.

2016. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj tőle semmit, a jelek alapján nem érdekled annyira. Én a helyedben nem erőltetném a dolgot, sőt nem is írnék neki, hidd el ha egy férfit érdekled akkor keresni fog.
2016. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 ez azért nincs feltétlen így. nézd meg mennyi ilyen kérdés van itt is, hogy fél ettől attól amattól és inkább bezárkózik és hárít valaki.
2016. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

A kérdésben írta, hogy kijelentette, barátkozni szeretne,plusz mellesleg gondolkodik azon, hogy adjon-e esélyt. Mégis milyen hozzáállás ez szerinted? Aki így állna hozzám, hogy "talán kapok esélyt" attól még a kijelentést követően nem akarnék semmit, hisz valaki vagy tudja, hogy ad vagy ha valóban félénk akkor nem mond ilyet.

Nekem is volt már félénk fiúval dolgom pár éve, ő nem kezdeményezett, én jártam a nyakára, írtam neki vagy megkerestem az egyetemen, mert volt olyan óra, amin együtt voltunk. Célozgattam is neki, de egy hónap után semmi változást, előrelépést nem tapasztaltam a részéről, el sem hívott sehová én meg mégsem hívhattam úgy, hogy önként kb. semmi jelét nem adja annak, hogy érdekelném.

Azonban ha valaki kijelenti, hgy csak barátkozni, beszélgetni szeretne azt nem érdekled igazán, hisz ha akar valamit akkor nem mond inkább semmit.

Közben 1,5 hónap után megismertem a jelenlegi páromat, ő szerencsére nem volt ilyen kis félénk, hidd el sokkal jobb olyan pasival lenni, aki tudja mit akar, nem kell harapófogóval kihúzni belőle a dolgokat.

3 év után tavasszal ismét összefutottam a már korábban említett zárkózott fiúval, aki mesélte, hogy azóta sem sikerült létrehoznia senkivel normális kapcsolatot, ráadásul a nőket kritizálta, hogy milyen kis pénzhajhászok, mert ha lenne egy BMW-je biztos már több barátnője is lenne.

Mondta, hogy rajtam látja, hogy normális vagyok és ő mindig ilyen lányt szeretett volna, meséljem el neki, hogy régen miért nem jött össze a dolog, mert ő !erőteljesen próbálkozott!, így nem értette miért nem sikerült felszednie. Elmondtam neki, hogy semmi jelét nem láttam annak, hogy akarna bármit is, majd erre azt mondta, hogy neki idő kell, nem szereti elkapkodni a dolgokat és a végén már nem látta rajtam, hogy érdeklődöm iránta (ekkor ismerhettem meg a páromat), azt hitte nem tetszik nekem és nem akart túl nyomulósnak tűnni azzal hogy elhív valahová.

Egyébként jól nézett ki, de nem várhatok évekig arra, hogy megtegye az első lépést, ami másnak kb. 1 hetébe telik.


Szóval ha neked van időd és kapacitásod egy félénk férfira, akkor sok sikert, de szerintem nála nem erről van szó, hanem nem tekint rád barátnál többként - persze atz tegyük hozzá, hogy a leírásod alapján annyira nem is ismer, de ugye az első benyomás sokat nyom.

Én személy szerint nem vesződnék félénk férfiakkal csak ha épp tényleg nagyon ráérek és ne várd, hogy elkapkodják a dolgokat, hisz az általam említett esetben is akár fél évbe telt volna, mire elhív valahová. Nem tudom, hogy ők valaha megváltoznak-e, talán majd ha sokszor kifutnak az időből, mert valaki beelőzi őket, akkor idővel észbe kapnak, de én nem tudnék ilyen emberrel lenni. Ha szereted te viselni a nadrágot, akkor hajrá, de gondolj bele abba ha egy italra nem mer elhívni, akkor a többi dolog mennyi időbe telik majd.

2016. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem érdekled mint nő, csak nem mer/ nem akar őszinte lenni. Amelyik fèrfit eléggé érdekled az keresni fog. A helyedben én hagynàm a fenèbe, nem keresném többet. Èn soha nem futottam olyan utàn aki nem foglalkozott velem rendesen. Ahhoz túl rövid az élet, ès a büszkeségem sem engedte volna. Van bennem annyi tartàs...
2016. júl. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Annál jobban nem lehet beszélgetni, mint, ah ül két ember valahol, látják, hallják egymást és beszélgetnek.

lehet, hogy Józsi bá', vagy Kati néni az Arany Alkony nyugdíjas házból.

2016. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!