Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

Nemsokára egy éves évfordulónk lesz párommal és valamilyen "páros" ajándékot szeretnék neki adni.Nemsokára elutazik a munkája miatt hónapokra és olyan ajándékot tervezek venni aminek az egyik fele nálam a másik nála van, nem tudom ez mennyire érthető:D Valamit amiről eszébe jutok majd ha ránéz.Mint azok az összeilleszthető nyakláncok, csak értelemszerűen nem nyakláncot szeretnék neki adni.

Lehet ilyesmit kapni mondjuk kulcstartósban is? Vagy valami hasonló ötletet tudtok mondani?

22/l



2016. júl. 20. 19:49
 1/3 anonim válasza:
Gondolom, hogy van közös fotótok. Csinálj két albumot, az egyiket add oda a párodnak, a másikat tartsd meg. Én mondjuk örülnék egy olyan albumnak, amibe ha belenézek, akkor látom a barátnőmet. Biztos, hogy örülne neki.
2016. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam csak nem tudom hogy tudnám megoldani:/

Van itt a közelben egy hely ahol lehet fényképeket előhívatni, egyszer már próbáltam és valami hiba volt, emlékszem nem tudtam megcsináltatni mert homályos lett volna a kép elvileg.

2016. júl. 20. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egyik lány barátomnak egy karlanca van amin egy fél sziv van. Forever van rá gravirozva
2016. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!