Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes benne maradni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes benne maradni egy kapcsolatban úgy, hogy köztetek minden rendben van, de kívülállók szemétkednek és a családja nem igazán fogad el? 28/N

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, mondhatni a kapcsolatunk tökéletes. Őt akarom férjemnek és a gyerekem apjának. De. Van valami, ami nálam folyamatosan, kapcsolat kezdete óta beárnyékolja a boldogságomat. Neki van exe, akitől gyerekük is van. Az még hagyján, hogy folyton zaklatja a páromat, meg próbálja vissza szerezni (nem a párom hagyta el), ehhez már kezdek hozzá szokni, de azért ez miatt is voltak sírós éjszakáim. A párom már 1000 x elmondta hogy neki nem kell az ex, bízom is benne, de az ex nem nyugszik. Attól tartok, mi lesz ha tényleg lesz egyszer gyerekünk? Még jobban csinálja majd? Én normális, nyugodt életet szeretnék. Azt még hozzá teszem, ami zavar, hogy egyfolytában a párom családja fenekébe van, engem szid és a családtagokon keresztül próbálja magát visszajuttatni. Mivel van gyerek, senki nem meri leoltani vagy legalább szépen elmondani neki, hogy fejezze be a viselkedését, nekem kell tűrnöm. Mindenki azt mondja, ne foglalkozzak vele. Azt érzem, már nem is kedvelnek annyira, úgy tele beszélte a fejüket. Kérlek titeket, ne jöjjetek olyan tanácsokkal hogy minek választottál gyerekes férfit. Így alakult, nem tudtam hogy ez lesz, de magát az embert nagyon szeretem és nem hagynám el, de érdekel mások véleménye, mit lehetne tennem hogy jobb legyen nekem és ne csavarodjak be?
2016. júl. 20. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a barátodnak kellene megoldania,te nem sokat tehetsz.

Xard le a libát,más nincs.

2016. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már rájöttem hogy annyira tisztelnek amennyire a barátod kiáll melletted. Tehát gondolkozzál el, hogy a barátod nem inog-e meg, és nem menne-e vissza a volt párjához. Lehet a volt párja felé ezt sejteti hogy meginog és gondolkozik rajta. Mert ha konkrétan tudomására hozná, hogy nem érdekli és csak a gyerek miatt tartják a kapcsolatot, az exe is másképp viselkedne. Nekem kicsit sántit az egész. Beszélj a pároddal, hogy mondja meg őszintén, hogy elzárta-e már az exevel a kapcsolatát teljesen, és tényleg csak a gyerek miatt kommunikál vele. Valami miatt még az exe jogot érez arra hogy flörtöljön a volt barátjával, tehát valamit mondhatott neki a párod ami miatt ugy érezheti hogy lenne esélye. Elég ha csak kicsit bizonytalanul áll hozzá, hogy lehet érdemes lenne ujra megprobálniuk a gyerek miatt vagy ilyesmi.. Lehet erről szó sincs, csak beszéld meg vele.
2016. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!