Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz, és nem ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz, és nem ez az első ilyen amit találtam. És nem kamu, sajnos. Ti ismertek ilyen embereket? Én még sosem találkoztam ilyennel.20/N

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 20. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már többségben is vannak az ilyenek, azért se ismerkedek.
2016. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez a nő tényleg gáz.
2016. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Gotland ***** válasza:
100%
Ez nem egy kamuprofil? Mert van még ezresem rá, hogy kamuprofilról szívja a vérét.
2016. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gáz, én elküldtem volna a halál micsodájára az biztos.
2016. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hasonlót már én is láttam, de arról tudom, hogy nem volt kamu mert kvázi élőben követtem.


Vannak ilyen lányok, akik kruva szépnek, okosnak és pótolhatatlannak hiszik magukat. Bár szerencsére velem még nem beszélt így senki.

2016. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Lehet nem az "A bolond egy napja" c. lengyel film (zseniális, de komolyan) után kellett volna megnézni. Dupla pofon a félrészeg pesszimista "jobb lenne már meghalni" dolognak. Élni szar és ez már nemigen lesz jobb.
2016. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek már az első fele is felháborító. Durva, hogy ezek után sem veszi észre magát, és tudja fokozni.
2016. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van egy csaj ismerősöm akinek hasonló a viselkedése de messze elviselhetőbb mint amit a linkbe láttam.
2016. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Gáz, de igaza van. Biztos jó kis csaj, fel kéne próbálnia.
2016. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak en nem tudook angolul??:)
2016. júl. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!