Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kissé naiv kérdés talán, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé naiv kérdés talán, de férfiként szükséges dolog, hogy hivalkodjak a fizetésemmel, autómmal, lakásommal, izmaimmal?

Figyelt kérdés

Tehát ha anélkül ismerkednék, hogy ezekre felhívom a figyelmet, nagy hátrányba kerülök azokkal szemben, akik viszont megteszik?

Elsősorban hölgyek őszinte válasza érdekelne.



2016. júl. 21. 09:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem hivalkodsz vele kiszurod azokat akik csak erre mennek ra. Valoszinuleg te magad erdekled majd azt, aki érdeklődik irántad es nem a vagyonos.
2016. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Kissé talán naiv válasz: nem szükséges.


Ha emiatt hátrányba kerülsz, akkor eléggé el van ferdülve a világ.

2016. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

szerintem add önmagad, ne akarj se többet se kevesebbet mutatni...és ne akarj ezekkel felvágni sem!

szerintem nem kerülsz hátrányba ezzel, sőt! lehet ha ezekkel ismerkednél, akkor több nő jönne össze, de nem téged akarnának és nem lenne hosszútávú...inkább téged szeressenek, ne az anyagi javaidat...


23F

2016. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ezek elméletben jól hangzó válaszok, de a gyakorlatban nekem eddig nem igazolták az igazságukat.

Lehet, hogy csak pechem volt vagy szimplán nem vagyok elég erős személyiség ahhoz, hogy ezek nélkül is kelljek a lányoknak.

Amikor autóval mentem a randira az utóbbi években, mindig összejött(legalább egy kósza numera, de több esetben is járás). Amikor nem azzal mentem, egyetlen lány mondta, hogy akar második randit, de végül azt is lemondta.

2016. júl. 21. 10:07
 5/22 anonim ***** válasza:

hát nem tudom...

én nem vagyok izmos, nincs jogsim se autóm, nem a fizetésemmel csajozom :)

akivel pl most ismerkedem 3x találkoztam, ha minden jó holnap lesz a 4., eddig azt hittem 80e-et keresek :)

mégis ismerkedett és találkozott velem...


és ez mondható fél igazságnak...mert annyit mondtam, hogy havi 80 a keretem...kb annyit költök egy hónapban, de többet keresek, de a többit félrerakom...pontos számot nem mondtam neki :)


de ha valaki érdektelen és megtudja mennyit keresek utána hirtelen "elkezdem érdekelni" azt elég gyorsan elhajtom...


ha neked elég az 1 éjszaka és ezt így akarod elérni csináld...


23F

2016. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Kifejezetten nem egyéjszakást kerestem, de ha ennyi jött össze, hát nem voltam semmi jónak az elrontója.


Én azt sem tartom követendőek, hogy alacsony összeget vallok be fizetésnek, mert egyrészt hazugság, másrészt nem tartom hülyeségnek a nők azon igényét, hogy azért legyen meg bizonyos szintű keresetem, hisz ez alapot szolgál a párkapcsolatnak(utazás,szórakozás, étterem, élmények, életkörülmények) és megvallom őszintén, hogy nekem van valamilyen szintű igényem(legyünk kb. hasonló kategóriában, ennyi), viszont nálam soha nem egy döntő szempont vagy szűrő, csak jó ha mevan-kategória.

Szóval ha 80-at mondok be, akkor hazudok is és olyasmi feltételeket teremtek, amik nekem sem felelnének meg. Ez nem jó senkinek.

Nem is szeretnék fizetésről beszélni randin, mert hivalkodásnak tűnik, inkább azt szeretném, ha tudná a lány, hogy havi 400 nettó megvan, de ne érdekelje tovább vagy ne emiatt érdekeljem egyáltalán.

Csak nyugtázza és kész.

2016. júl. 21. 10:31
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem naiv, csak kibäszott unalmas, hogy egyes GYK-felhasználók fejében ez a kép él.

Az miért nem jut eszedbe, hogy az intelligenciáddal és az udvariasságoddal hivalkodj?

2016. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

szerintem inkább ködösíts ilyen téren...

tudja, hogy nem éhezel, de szerintem ne mond meg pontosan, hogy mennyi...


23F

2016. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

7-es

Nem tudom, hogy az hivalkodás-e, de alapból azzal szoktam jönni, vagyis mi mással jöhetnék?

Egy randin csak a humorom és az udvariasságom tudom felmutatni, szóval sztem ez alapból megvan és erre igazán soha nem is hallottam vissza panaszt.

Egyszerűen önmagában az udvariasság, humor, intelligencia kombinációt kevésnek érzem és a visszacsatolás is ezt erősíti meg.

2016. júl. 21. 10:49
 10/22 anonim ***** válasza:
#7 kérdésből lejön,hogy intelligencia híján van szegényke.. így valamivel kompenzálnia kell..
2016. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!