Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb multivitamin,...

Melyik a jobb multivitamin, amiben minden szükséges dolog, tehát minden alap dolog megvan olyan mértékben amennyinek kell?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. nov. 10. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
2.
2015. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2. C vitamin másfélszeres, + esszenciális zsírsavak + egyéb előnyök.
2015. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Omega 3 egyikben sincs és az az egyik legfontosabb.
2015. nov. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Omega 3-at szedek mellé.

Meg C-Vitamint is Biofalavonoidosat.


Az érdekelne, hogy ezeken kívül még mi kell?

Azt olvastam pl, hogy a Szelénből kevés van a szervezetben. Illetve a Builder ajánlott a tél miatt D3-at és Calcium+Magnesiumot is.


Ezek is kellenek?

2015. nov. 11. 08:02
 5/9 A kérdező kommentje:

De a Krill olajra is gondoltam már.

Mennyi Omega 3 kapszulát szokás szedni és ha Krillet veszek akkor abból mennyit kell bevenni?

2015. nov. 11. 08:05
 6/9 anonim ***** válasza:

#3!

Van benne Omega-3, ha már tájékozatlan vagy, legalább nézd meg a termékleírást.


Kérdező!

Omega-3 kapszulát venni hatalmas pénzkidobás. Üveges lenmagolajat vegyél, én 680 Ft-ért veszek 200 ml-t.

Összehasonlításképp a 100 kapszulás (100 ml) Omega-3 kb. 3.000 Ft.

Én 15-20 ml-t viszek be egy nap.

2015. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Te jó ég!Krill olajat és omega 3at összevetni a sza/r lenmag olajjal.A lenmagolaj jótékony hasznosulása az emberi testben 1-3%,vagyis nulla,a nagyobb adag fogyasztása pedig fokozza a prosztata rák kialakulását.Azonkívül egy növényi olaj soha nem érhet fel az állatival.Omega 3ból az ideális napi bevitel alja a 3g,de ha 6g-t eszel annál jobb.És mivel a kérdező krill olajban gondolkodik kedves előző,ezért nem gondolnám hogy spórolási gondjai lennének ha az egészsége a téma,úgyhogy ne magadból indulj ki.
2015. nov. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jelenleg 6db halolaj kapszulát szedek.

A krillolajból azt mondták a builder-en hogy elég napi 3db is. Igaz hogy sokkal drágább de sokkal több "anyag" van benne illetve vannak olyan hatásai ami a halolajnak nincsenek. Ezért döntöttem mellette.

2015. nov. 12. 08:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Te kevered nagyon a szezont a fazonnal. Az Omega 3 egy összefoglaló név, melybe több esszenciális zsírsav is tartozik, amit lehet állati és nem állati eredetű forrásból is fedezni. Megtalálható a halolajban is és a lenmagolajban is. Szóval az általad említett "szar lenmagolaj", amit méltatlan az Omega-3-hoz hasonlítani, lényegében 55%-ban Omega-3-ból áll. Kicsit paradox, nem?

Az Omega-3 család három leglényegesebb tagja az ALA, EPA és DHA.

A halolaj tartalmazza mindhármat, a lenmagolaj csak az ALA-t, de a szervezetünk képes nagy mennyiségű ALA-t átalakítani 5-10%-ban EPA-vá és DHA-vá. Összességében a halolaj jobb, de a lenmagolaj ár-érték arányban mégis jobb. Én mindkettőt szedem, 5g halolajat és 10-15g lenmagolajat egy nap.

Az 1-3%-os hasznosulás hülyeség, a prosztatarák kialakulása meg Nők Lapja szint.

2015. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!