Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Létezik annyira éretlen önző ember aki azért csinál gyereket, hogy elégtételt vegyen a volt barátnőjén?

Figyelt kérdés
A barátomtól fél év után teherbe estem. Hamar rávett, hogy gumi nélkül csináljuk, én meg holt szerelmes voltam. Azt mondta, a volt barátnőjével is így csinálták, de nem volt semmi baj, de ha lesz, annak is örülne (mondta ezt az első hónapban) Hát nálunk becsúszott a baba. Azt hallottam közös ismerőstől, hogy az előző barátnőjének is ezt mondta, mert az az előtti nagy szerelme szakítás után mindjárt szült egy pasinak és ő ezt nem tudta megemészteni. Létezik ilyen, hogy ezért kell neki is gyerek, hogy megmutassa, neki is van? Hát most eléggé megijedtem, mert lelkesedésre, bosszúvágyra nem lehet építeni... Szerintetek? (Tudom, én is hülye voltam)
2016. júl. 21. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
És neked kell gyerek? Szeretnéd a babát? A felnevelése hogyan lesz? Te mit vállalnál? Ő mit vállalna? Ezt tisztázd magadban elsősorban. Az, hogy a pasid és az exe milyen viszonyt ápolnak, per pillanat k..vára mellékes.
2016. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, ha fél év után még ennyire se ismerted ki a pasit, de már bevállalsz vele egy gyereket, akkor így jártál, és most megeszed amit főztél.

Nem ti lesztek az elsők, meg nem is az utolsók, akik egy darabig együtt vannak kényszerből, a "gyerek érdekében", aztán mikor már elmérgesedik a helyzet, akkor elválnak útjaik.


Nem tudom, mennyi idős vagy, de én olyan szerelmes még sose voltam (17 évesen se!), hogy ha nem akarok gyereket, ne védekezzek.

Mivel védekezés nélkül szexeltetek, ne írd azt, hogy becsúszott a baba, mert ez nem igaz!!! Ezt arra mondják, ha véletlen, gumi vagy tabletta mellett, de egyébként nem szándékosan jön létre egy új kis élet.


A pasiddal kéne erről az egészről beszélgetni, nem a sza.rkeverő ismerősökkel, akik jóindulatból felvilágosítanak az ilyen múltbéli sztorikról. Lehet, csak rádöbbent, hogy milyen jó lett volna, ha az ő babáját hordja ki valaki, és azóta szeretne ő is.

Olyan pasit is ismerek, aki azért akarta gyorsan teherbe ejteni a barátnőjét, hogy megfogja egy gyerekkel. A sztori ugyanez: majd időben kiveszi, aztán valahogy mégsem sikerült...

Miért csak a csajok alapozhatnának erre, hogy ha ott a baba, már úgyse fogja elhagyni? Nem is olyan ritka.


Építs arra, TE miért mentél bele ebbe, miért akartál teherbe esni, és a többi.

2016. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ilyen körülmények között alaposan átgondolnám ezt a babát.A felelősség és a nevelés nagyobb része mindenképp rád hárul majd, ha megtartod, függetlenül attól, hogy eggyütt maradtok-e.
2016. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
(2) és az ismerősödék, ahol a pasi így akarta a nőt "megfogni", együtt maradtak? Igazatok van, hülye voltam... nálam nem jöhet szóba abortusz szóval vele vagy nélküle de fel fogom nevelni. Próbálom kihozni a legjobbat a dologból, de azért az durva lenne, ha inkább csak az elégtétel volt neki a fontos, én meg pont kapóra jöttem. Remélem nem. Szeret az biztos - kérdés, hogy elég megalapozott-e ez az egész így... :-(
2016. júl. 21. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!