Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyesek miért nem néznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért nem néznek magukba idióta elméletek kreálása helyett társkeresés kapcsán?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Milyen elméletekre gondolsz konkrétan. És kik azok az egyesek? :)
2016. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor lehet rájönnének a saját hibáikra is.Az viszont nagyon nehéz dolog..és nem is mindenki képes erre.
2016. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Attól, hogy üldözési mániád van, még üldözhetnek.

Pl. sztem elég álszent dolog a megkeseredettségére fogni automatikusan egy férfi sikertelenségét(nem is ismerve őt vagy a szituációit) és kizárni, hogy valóban a magassága miatt nem kell a nőknek.

Az alacsony férfiakat mindig minden nő csak "látja valaki mással az utcán", nem pedig maga is járt ilyennel. Ez azért beszédes, nem?

2016. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
magamba néztem, és rájöttem, hogy nálam rosszabb embernek is van nője.. vagyis ha neki van, nekem is lehet.. még sincs.. vagyis nem rajtam múlik a dolog!
2016. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
# 3: Én jártam alacsony férfival. A testvérem is alacsony férfi, neki is voltak kapcsolatai, ma már családos ember.
2016. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
#5 Az nem számít. :D
2016. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4 Miből gondolod hogy jó embernek kell lenni ahhoz hogy az embernek legyen nője?
2016. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 nem gondolom az, hisz egy drogos, jövőkép nélküli tórgernek is van nője. Ő tőle én emberileg és jövőképileg is 1000x különb vagyok!
2016. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mert gyáva és önbizalom hiányos vagyok
2016. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De legalább te beismered 9-es:D És így már tatlán tudsz tenni érte..rajtad áll:D
2016. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!