Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nektek mennyire számít a külső egy tízes skálán?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen 10es az, ha kizárólag a külső számít, 0 pedig ha a külső teljesen elhanyagolható.

(És ez nem siránkozó kérdés, hogy biztos ronda vagyok és azért kérdezem ezt, nem tartom magam rondának :) )

Nekem 10/7-es szinten számít egyébként a külső.


Kort és nemet is írjatok.

20/F



2016. júl. 14. 11:45
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

8

24F

2016. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

10/5

Fele fele aranyban szamit a kulso belso. 26N

2016. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

8


N31 (de mások szerint fura ízlésem van :)) tesóm szerint ami nálam 8 az másnak jó, ha 3 :)) szeretem az egyedi vonásokat. A szimmetria és szépfiúság zavar.

2016. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
10/7 - én is úgy vagyok vele mint az utolsó:) Sokan leszólják az ízlésemet, de hát ez van. 18/l
2016. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%

Hát ezt így számban nem tudom pontosan megmondani...


3 lánnyal találkoztam innen...

1. nem láttam előtte róla képet, első találkán nem tűnt annyira szépnek átlagos volt, de aranyos kis csaj, 2. találkán sokkal szebbnek láttam.


2. nagyon tetszett a belsője, hátrányos képeket láttam róla, élőben szebb volt, majdnem 2 éves kapcsolat lett belőle.


3. szintén nagyon megtetszett a belső, talán eddig mindennél jobban, hátrányos képen is elég szép arca volt, élőben még szebb...egyre több belső tulajdonsága egyre vonzóbbá tette számomra, először azt hittem fake, valaki szívatni akar :D mondom ilyen tuti nincs :D de mégis :D


Nálam a külső nem 0, de azért ha látok egy képet valakiről nem biztos, hogy olyan is, mint a képet látom...szóval adnék esélyt, kivéve, ha nagyon ellenszenves a kép alapján...

De ami nekem a legfontosabb, hogy nagyon kedves legyen!


23F

2016. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Rosszul van megfogalmazva, de akkor legyen 5. Nekem fontos az is, hogy a párom megfeleljen külsőre is (én is neki) és belsőre is (dettó én is neki). Ha nem felelünk meg egymásnak külsőre vagy belsőre abból vannak a viták, megcsalások, heti egy szex vagy kevesebb.


Nem csak a külső fontos, de fontos! Egyáltalán nem elhagyagolható, ahogy a belső sem. Nekem mind a külső mind a belső legyen 9/10 min. És én is számára. Nem az a nő vagyok aki megsértődik ha a párja megmondja hogy felszedett 2kg-ot. Megköszönöm, hogy szólt és változtatok és odafigyelek.


A külsőn egyébként könnyebben lehet változtatni, belsőn nem. Bizonyos kor felett nem változnak egy ideig. tapasztalat. Megjátszani meg lehet/próbálkozni, de hosszútávon nem megy.


23N

2016. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Tízes skálán? 11
2016. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

9


34F

2016. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

10/7 :)

Sokan mondják nekem is egyébként, hogy fura ízlésem van. :D

18/L

2016. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

10/5 A fele-fele arány felé hajlok.

20/L

2016. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!