Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy van e esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy van e esélyem és hogy vajon tetszek e neki?!? ( story lent)

Figyelt kérdés

Van egy srac a munkahelyemrol aki tetszik. Amikor eloszor egymasra neztunk akkor valahogy kicsit hosszabban neztuk egymast mint ami megszokott egy normalis pillantasnal,es amikor beszelt (es tobben voltunk ott nem csak ketten) akkor nagyon sokszor ram nezett ,mintha nekem magyarazna. Illetve csomoszor segit meg barmit kerdezek elmagyarazza még tulzasba is viszi de ez persze nem baj:D Szokott kerdezgetni is meg inkabb o szokott odajonni hozzam valamit mondani ,mert en nem nagyon merek csak ugy random odamenni hozza:/

Szoval nemtudom eldonteni h bejovok e neki vagy nem de nekem nagyon tetszik es sokszor mosolygok ra meg nevetek a viccein ,kezdemenyezni viszont nem merek . De akkor mit csinaljak ?:((



2016. júl. 21. 15:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szerintem tetszel neki! Beszélgetést kezdeményezni mersz, nem? :) Ha ez összejön, előbb-utóbb rá terelődik a szó hogy kölcsönös-e a szerelem.
2016. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen mar tobbszor is dumaltunk de mindig o jott oda igazabol ,de az a baj hogy nem nagyon tudunk hosszan beszelgetni munka kozben mert rank szolnak h ne beszelgessunk:(
2016. júl. 21. 17:08
 3/14 A kérdező kommentje:
Kerlek irjatok még:(
2016. júl. 22. 11:16
 4/14 anonim válasza:
100%

Heheh

Ez mekkora poén. Csak azért regisztráltam most, hogy erre válaszoljak.

Pont ilyen helyzetben vagyok a különbség, hogy en vagyok a srác.

Mindig megyek próbálok lehető legtöbbet a közelében lenni.

Ha te vagy az en kolleginám akkor csak, hogy tudj róla fülig szerelmes vagyok :)

Viccet felreteve próbáld te is keresni a kapcsolatot vele.

Munkahelyen kívül is.

2016. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobban tennéd, ha erőt vennél magadon és végre odamennél :)

Egy beszélgetés nem a világ, akár munkaidő végén is.

2016. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehát ez egyértelmű... :) Bimbódzóban van egy új kapcsolat remélhetőleg. :)


De csak hogy tippet is adjak, van egy 100%-ig hatásos módszer, hogy ne feltűnően kezdeményezz. A munkahelyeden nyílván van halonnal oltó. Kapd le a falról, és fújd telibe a fiút. Ha nem tudod használni, akkor csak dobd meg vele! Én elolvadnék a gyönyörtől a helyében :D :D

Viccet félretéve már nem kell kezdeményezned, azt már ő megtette. Már csak jeleket kell küldened neki, hogy zöld az út, akkor majd ő nyit. :) Sok sikert! :)


30/F

2016. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nalam is hasonlo a helyzet, en sem tudom eldonteni, hogy mi van. Szerintem ha igazan akar fog makd randira is hivni csak nem tudja meg biztosan, hogy te mit akarsz. Lègy vele mindig kedves , kerdezd meg hogy van...mit csinal hetvegen es esetleg mond hogy te semmit. Hatha kapcsol. Vagy melo utan.
2016. júl. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jaj uristen de cukik vagytok vegre valaszokat kaptam koszonom szepen ❤❤ am aki ugyanebben a helyzetben van csak fiu: mi aneved?:D (eleg csak keresztnev)

Ja es amugy azota egyre tobbet beszelunk😍 es viccelodunk is ,es nagyon sokszor nezunk egymasra:D

2016. júl. 31. 18:07
 9/14 A kérdező kommentje:

Am a mosolygason kivul milyen jeleket adjak neki? Ja meg allandoan osszenezunk,ezeken kivul még mit lehet?

De am mindig az van h barmit mond en akarotomon kivul mosolygok ,még ha nem viccet mond hanem egy semleges dolgot akkor is , na meg volt mar olyan h mondtam volna neki valamit de elfelejtettem es ott szerencsetlenkedtem h huha basszus mit is akartam mondaniXD szval zavarba jottem es lehet igy feltunt msr neki is h nem kozombos szamomra

2016. júl. 31. 19:25
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem azért a húsz fillérért, de mostanra már úgy kéne dugnotok mint a nyulak.
2016. szept. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!