Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, de tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de tudom hogy nincs nála esélyem, vagyis van mikor olyan jeleket add hogy én is tetszek Neki de van mikor más lányokkal nevetgél előttem. Nem tudom mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Amúgy mindennap beszélgetünk fb-n és mindent megtudunk beszélni. Szóval bármi bajom van stb. mindent megbeszélünk vagy lehet azért mert 1 hónapja még volt barátom de akkor is már ő tetszett és mindig panaszkodtam/ok neki hogy hiányzik?köszi a válaszokat remélem érthető a kérdésem ha nem akkor nyugodtan írjátok meg , és akkor leírom részletesebben üzenetben :) jöhet negatív komi is ...
2014. dec. 6. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon hülye hozzáállás, miért ne nevetgélhetne más lányokkal, hisz nem is jártok, meg egyébként is...
2014. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod, még egy kapcsolatban is azt mondják, hogy hűséget fogadsz, nem vakságot. Ha nem is jártok, miért ne beszélgetne más lányokkal? Ha úgy érzed, hogy azért nem lép, mert abban nem biztos, hogy te mit érzel iránta, akkor kezdeményezz nyugodtan te. És puhatolózni is lehet... :)
2014. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan említsd meg neki, hogy tetszik neked. Vagy annyira értelmes, hogy ezt le tudd úgy írni, hogy ne jöjj ki rosszul belőle és ő se érezze magát kínosan. Ha rosszul is reagálja le, vagy eltűnik egy időre (esetleg végleg) az életedből, akkor sem vesztesz semmit. Viszont ha ebből egy életreszóló kapcsolat lehetne, de te nem tettél érte semmit, akkor bizony még sokáig fogsz rágódni rajta, mert marad a "mi lett volna ha".. Szóval ne azon gondolkozz, hogy "elmondod neki", hanem "hogyan mondod el neki", nagy különbség... :) Sok sikert. :)
2014. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy értem hogy ott vagyok én is és hogy más lányokkal van és olyan mintha ott se lennék , mondjuk mostanában mindig mosolyog rám és többször jön hozzám oda beszélgetni és már facebookon is merészebben ír..... 15/L
2014. dec. 6. 21:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és osztálytársam szóval minden áldott nap együtt vagyunk (egy terembe), nem tudom hogy akar-e engem de mindig emlegeti hogy ő nem kell senkinek meg hogy lehetne ő neki akár mindennap más csaja legyen de ő nem olyat akar... és azért is szerettem nagyon mert ő nem olyan mint a többi fiú ő meg is mondta hogy én pl 17 éves koromnál hamarabb nem fekhetek le senkivel ( nem is akarok sőt még késöbb akarok) és hogy ő se fog hamarabb lefeküdni valakivel is áhh de ezt igy nem érti meg senki :(
2014. dec. 6. 21:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt is tudni kell hogy egy kicsit duci is vok , ő pedig izmos de mindig is a teltebb lányokra bukott.... Am 175cm és 75-6 kg vagyok ....
2014. dec. 6. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az ami gátol abban, hogy elkezdj picit mozogni? :) Egyedül rajtad múlik, hogy mi fog történni.. Keress egy helyet, ahol zavartalanul, biztonságosan futhatsz, kocoghatsz minden nap. Az pedig nagyon fontos, hogy sose szégyelld magad. Mindenki elkezdi valahogy a sportolást, ki vékonyan, ki picit molettebb alkattal, de mindketten azért, hogy jobban érezzék magukat a bőrükben. A magasságodhoz képest egy durván 10-15 kg amit max ledobhatsz (a 15 tényleg a maximum), ennyit pedig simán megoldhatsz, bármilyen külső segítség nélkül, akár 1 hónap alatt. (bár 2-3 hónap neked még bőven belefér a korod miatt, úgy valamivel könnyebb) Mi motiválhatna jobban, mint egy esetleges kapcsolat?.. :) Szóval tényleg minden csak rajtad áll..
2014. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!