Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, fiuk! Nektek bejonne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, fiuk! Nektek bejonne, ha a baratnotok mindig ilyen tipusu ruhakban jarna?

Figyelt kérdés

Ilyen leggingsek valami hosszitott kardigannal, toppal [link]

[link]

[link] valami magassarkuval illetve maskor miniruha magassarku kombinaciokban


2016. júl. 21. 16:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem igazán. Persze ha egy - két alkalommal felvenné, elmenne, de nem jönne be, ha neki annyira alap volna, mint nekem a farmer nadrág (sőt! Kifejezetten örülök, ha a nőkön is meglátok, nem kifejezetten nőies ruhát).
2016. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Minden tiniribi es huszonèves ribi ilyenben jár. Utánad fognak nézni, de hosszú kapcsolatra nem az ilyen lányok valók
2016. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Különösen ebben a melegben praktikus ez a viselet... :)

Amúgy nekem ez nagyon nem jön be, én nem örülnék ha ilyenben járna a barátnőm. Illetve ha ilyenben járna egy csaj, az nem lenne a barátnőm...

2016. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Nem...Én a leggingseknek azt a fajtáját szoktam kedvelni,amelyikek VÉKONYAK,ÉS ÁTLÁTSZÓAK...Annyira,hogy gyakorlatilag egy "vastagabb harisnya" képzetét keltik...
2016. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Hallgass tituszra es rakd ki a pin.ad...
2016. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hm... Inkább nem!
2016. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Titusztitusz ***** válasza:
0%
7-es...Jól meggondoltad a dolgot? Most csak képzeld el milyen jól néznél ki egy VÉKONY,átlátszó leggingsben...Ami még akkor is jól átlátszik,ha egyenesen állsz...Hát még ha lehajolsz valamiért...
2016. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8-as: Kissé félreérthető volt, én a kérdezőnek írtam amit írtam. :)
2016. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Titusztitusz: tènyleg minden lány álma, hogy az utcán perverz undorító apjuk korabeli férfiak nyáladzzanak a harisnyavékonyságú nadrágból kilógó seggükre.

Ja nem.

21/L

2016. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!